Oczarowana...

  Na co dzień chcę czuć się swobodnie, przez co preferuję raczej styl sportowy, rezygnując z zestawów bardzo kobiecych. Czasem jednak sytuacja tego wymaga lub pojawia się chęć włożenia czegoś kobiecego. Choć w mojej szafie wisi całe mnóstwo spódniczek i sukienek, na próżno im czekać okazji do włożenia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by już i tak pękająca w szwach szafa, wzbogacała się w coraz to nowe egzemplarze.
  Zapewne zastanawiacie się skąd taki a nie inny tytuł tego postu, zwłaszcza ze te kilka słów wstępu niewiele wyjaśnia. Otóż, jestem O C Z A R O W A N A letnią kolekcją marki Mohito. Nie jest to pewnie dla wielu z Was żadna nowina, bo kolekcja jest znana w sieci już od jakiegoś czasu. Ja jednak dopiero dzisiaj dokładnie przyjrzałam się ubraniom  i jestem zachwycona. Lookbook zawiera zestawy w typowo wakacyjnych kolorach dla eleganckich kobiet. 
Znalazły w nim odbicie wszystkie aktualnie panujące trendy. Pojawiły się bowiem:
  • ołówkowe sukienki i spódnice ( połączenie stylu retro z nowoczesnym)
  • spódnice w biało - czarne paski
  • spodnie i szorty w kolorach lata
  • koszule w groszki
  • dodatki - torebki ( kopertówki i pudełeczka w kolorach Black & White)
  • ubrania w kolorze bieli, koralu, mięty oraz czerni.
  Zdaję sobie sprawę, że ubrania mogą być Wam znane, jednak o samej marce możecie wiedzieć niewiele. Dlatego pozwolę sobie w kilku słowach ją przybliżyć. 
Marka Mohito dedykowana jest dla młodych kobiet, które cenią niebanalną miejską elegancję. Projektanci tworząc kolekcje myślą przede wszystkim o kobietach niezależnych, aktywnych zawodowo, świadomych swojej atrakcyjności i gotowych ją eksponować. Dążą do przełamania stereotypowego, typowego stroju do pracy. 
 Charakterystyczne dla marki Mohito jest podążanie za aktualnymi światowymi trendami, przez co zestawy świetnie prezentują się zarówno w pracy jak i poza nią a przy tym zachęcają atrakcyjnymi cenami.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z letniej kolekcji 2013
Wszystkie pochodzą z SUMMER LOOKBOOK 2013 -> http://mohito.pl/pl/static/html/photo/summer-2013-lookbookKomentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje