Hydra Adapt - Nowość od Garniera

Odpowiednie nawilżenie skóry to istotny element właściwej pielęgnacji. Często pojawiają się pierwsze oznaki zaniedbania w tej dziedzinie w postaci szorstkiej i matowej warstwy. Mylimy je z oznakami wielu schorzeń, nie biorąc pod uwagę, że przyczyna leży gdzie indziej. Przyczyn należy dopatrywać się w swoim bliskim otoczeniu. Zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie słoneczne, stres czy zaburzenia hormonalne. Z pomocą przychodzi firma Garnier przedstawiając produkty z serii Hydra Adapt - Innowacyjne na rynku. Są to kosmetyki dostępne w pięciu wariantach, które każdemu rodzajowi skóry zapewniają właściwy poziom nawilżenia.
Łagodzący lekki krem 24 h nawilżenia przeznaczony do cery suchej i normalnej. Zawiera w swoim składzie ekstrakt z niebieskiego lotosu, wpływając na właściwe nawilżenie. Skóra staje się miękka i świeża przez cały dzień. Producent informuje, że krem zawiera również " Eliksir roślinny: Krem dopasowany do indywidualnych potrzeb skóry, wzbogacony w intensywnie nawilżający eliksir roślinny, który łączy w sobie minerały i składniki odżywcze takie, jak: mannoza, syrop klonowy i gliceryna. Udowodniona skuteczność: NATYCHMIAST: skóra o 38% bardziej nawilżona* PRZEZ CAŁY DZIEŃ: skóra jest nawilżona 24 non stop* PO MIESIĄCU: odtworzony zostaje naturalny proces nawilżania skóry**"

Odżywczy bogaty krem - balsam 24 h nawilżenia przeznaczony do cery suchej i bardzo suchej. Zawiera w swoim składzie olejek z kamelii, który łagodzi i odżywia skórę przez cały dzień. Dodatkowo producent przekonuje, że krem zawiera: " Eliksir roślinny: Krem dopasowany do indywidualnych potrzeb skóry, wzbogacony w intensywnie nawilżający eliksir roślinny, który łączy w sobie minerały i składniki odżywcze takie, jak: mannoza, syrop klonowy i gliceryna. Udowodniona skuteczność: NATYCHMIAST: skóra o 40% bardziej nawilżona* PRZEZ CAŁY DZIEŃ: skóra jest nawilżona 24 non stop* PO MIESIĄCU: odtworzony zostaje naturalny proces nawilżania skóry**"

Dynamizujący krem - żel 24 h nawilżenia przeznaczony do cery zmęczonej i pozbawionej blasku. Jednym ze składników jest ekstrakt z cytrusów, ktróry pobudza, dodaje energii, rozświetla i nadaje promienny wygląd. Jednak na tym nie koniec, bo są tam również "Eliksir roślinny: Krem dopasowany do indywidualnych potrzeb skóry, wzbogacony w intensywnie nawilżający eliksir roślinny, który łączy w sobie minerały i składniki odżywcze takie, jak: mannoza, syrop klonowy i gliceryna. Udowodniona skuteczność: NATYCHMIAST: skóra o 35% bardziej nawilżona* PRZEZ CAŁY DZIEŃ: skóra jest nawilżona 24 non stop* PO MIESIĄCU: odtworzony zostaje naturalny proces nawilżania skóry**"

Matujący i odświeżający krem - sorbet 24 h nawilżenia przeznaczony do cery mieszanej i tłustej. W swoim skłądzie zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, który przyczynia się do ujednolicenia, zapewnienia świeżości oraz zmatowienia. Korzystny wpływ ma również obecny tam: " Eliksir roślinny: Krem dopasowany do indywidualnych potrzeb skóry, wzbogacony w intensywnie nawilżający eliksir roślinny, który łączy w sobie minerały i składniki odżywcze takie, jak: mannoza, syrop klonowy i gliceryna. Udowodniona skuteczność: NATYCHMIAST: skóra o 33% bardziej nawilżona* PRZEZ CAŁY DZIEŃ: skóra jest nawilżona 24 non stop* PO MIESIĄCU: odtworzony zostaje naturalny proces nawilżania skóry**"

Ochronny krem - eliksir z filtrem UV 24 h nawilżenia przeznaczony jest do cery narażonej na niekorzystne czynniki i do skóry delikatnej. Zawiera ekstrakt z cytryny, który nadaje skórze blask oraz filtr SPF 20 - chroniący przed promieniami słonecznymi. Krem dopasowany jets do indywidualnych potrzeb skóry, wzbogacony w intensywnie nawilżający eliksir roślinny, który łączy w sobie minerały i składniki odżywcze takie, jak: mannoza, syrop klonowy i gliceryna Jak widzicie każda z kobiet, znajdzie wśród kremów Garniera ten właściwy dla siebie. Wystarczy tylko określić jakiego typu cery jesteśmy posiadaczkami... I cieszyć się właściwym nawilżeniem przez 24 h. A Wy znacie już serię Hydra Adapt? Dla zainteresowanych - seria Hydra Adapt dostępna w drogeriach Rossmann w przystępnej cenie! 


Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje