GUAM FANGHI D'ALGA KONCENTRAT WYSZCZUPLAJĄCY I ANTYCELLULITOWY - KILKA SŁÓW O PRODUKCIE

Jak już wiecie zostałam wytypowana do testowania produktu GUAM FANGHI D'ALGA KONCENTRATU WYSZCZUPLAJĄCEGO I ANTYCELLULITOWEGO DO CIAŁA. Fakt ten niezmiernie mnie ucieszył toteż kiedy tylko paczka znalazła się w moich rękach niezwłocznie przystąpiłam do wypróbowania produktu. Zastanawiałam się, zanim otworzyłam opakowanie jaką konsystencję ma kosmetyk oraz jakie zabarwienie. Wszystko okazało się jasne kiedy moim oczom ukazała się zawartość saszetki. Koncentrat ma zielonkawą barwę a konsystencja w zupełności pozwala na jego aplikację, nie spływając z ciała.
Jak same widzicie, barwa  nie jest zbyt zachęcajaca ale dla samych korzyści jakie daje kosmetyk warto zaryzykować.
Moja próba polegała na nałożeniu kosmetyku na uda oraz brzuch, po czym owinęłam ciało folią i odczekałam 45 minut według zaleceń producenta. Po upływie zalecanego czasu usunęłam preparat pod bieżącą wodą.
Wnioski nasuwaja się same. Choć było to pierwsze użycie faktycznie można zauważyć już pierwsze rezultaty. Skóra stała się gładka, miękka w dotyku i jędrna. Producent informuje, że w trakcie użytkowania mogą pojawić się objawy pieczenia. Osobiście żadnych takich nie stwierdziłam, choć po usunięciu przez moment czułam lekkie swędzenie. 
Jak się pewnie domyślacie, preparat ze względu na zawartość alg oraz błota ma dość charakterystyczny i intensywny zapach. Jednak, przyznam że kosmetyk raczej spełnia moje oczekiwania a rezultaty są zadowalające. 

Komentarze

  1. ja nie używam takich specyfików :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie wszystkim to jest potrzebne, jednak ja skoro już mam do testowania to wypróbować nie zaszkodzi a kto wie może pomoże?

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje