Koronkowy zawrót głowy - inspiracje

Jak wiecie, lato jest odpowiednią porą do sięgnięcia po ubrania lekkie, zwiewne i przede wszystkim przewiewne. Do takich to można zaliczyć sukienki wykonane z koronki. Materiał, z którego są wykonane pozwala odsłonić nieco więcej ciała w sposób subtelny. Doskonale sprawdzają się podczas wysokich temperatur, kiedy żar wprost leje się z nieba. Pięknie komponują się ze skórą muśniętą promieniami słońca. 
Niewątpliwie materiał tego typu jest bardzo kobiecy. W zależności od rodzaju odzienia oraz koloru stylizacje tego typu nie są zarezerwowane jedynie na wieczorne wyjścia. 

Koronkowe sukienki w białym kolorze idealnie komponują się z płaskimi sandałami oraz kapeluszem. 
Jest to zestaw zarówno wygodny jak i praktyczny, zarezerwowany dokładnie na upalne dni. 
Wystarczy jednak sięgnąć po nieco inne elementy garderoby by stworzyć niepowtarzalne zestawy na wiele okazji. 
Połączenie lekkiego, ażurowego sweterka z krótkimi jeansowymi spodenkami to idealny zestaw na spacer brzegiem morza. 
Koronkowe ubrania to również wspaniały pomysł na zestaw do pracy. Wystarczy połączyć koronkowy top z eleganckim żakietem, dobrać odpowiednie dodatki i stylizację mamy gotową.

Koronki jednak powszechnie najbardziej kojarzone są z zestawami wieczorowymi, w których główną rolę odgrywa czarna tkanina. Niewątpliwie do pewnego czasu tak było i wiele kobiet tak się nosiło. Dziś jednak tradycyjnie koronka robi furorę wśród materiałów wieczorowych ale nie jest to jedynie czarna barwa. Coraz więcej kobiet decyduje się chociażby na czerwień. Zresztą same zobaczcie.Prawda, że prezentuja się zjawiskowo?

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje