Nowe testowanie (2)

Niecierpliwie oczekiwałam na wyniki dotyczące wyboru testerów do nowej akcji organizowanej na stronie :
http://samplecity.pl. Aż wreszcie są. Po raz drugi udało mi się znaleźć w gronie 120 Testerek, które na własnej skórze wypróbują otrzymany produkt. Choć zawartość paczki owiana była jeszcze do niedawna  tajemnicą, w tej chwili już wiem iż zawierać będzie - podwójne saszetki z produktem + 10 % zniżki na zakupy. Produkt pochodzi od marki GUAM (http://guam.pl)
Jak na dociekliwego użytkownika Internetu przystało musiałam sprawdzić co się skrywa na owej stronce. I oto co znalazłam:
"Zabiegi GUAM® należą do najskuteczniejszych na świecie naturalnych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.
Unikalna receptura koncentratu błotnego GUAM® sprawia, że błyskawicznie wyszczupla on sylwetkę i skutecznie redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej.
GUAM® posiada właściwości antystresowe, poprawiające samopoczucie i głęboko relaksujące. Systematyczne stosowanie tego preparatu znacznie przyczynia się do wzrostu aktywności i witalności organizmu." - Informacje te pochodzą oczywiście z powyższego adresu. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do dogłębnego zapoznania się z tematyką pod wskazanym już adresem.
Mnie natomiast nie pozostaje nic innego jak czekać na listonosza z kopertą i przystąpić do testowania.
Zapraszam na stronę shinybox
 http://shinybox.pl/?ref=3f12d80

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje