Aktualnie panujące trendy

Swego czasu w jednym z postów mojego poprzedniego bloga pojawił się temat obecnie panujących trendów tzn. pasków oraz szachownicy. Paski najczęsciej kojarzone są w połączeniu bieli i czerni - typowego ubranka dla więźniów, głównych bohaterów starych filmów czy kreskówek. Jednak biel i czerń to nie jedyne popularne połączenie. Pojawia się również look marynarski - biel i granat.  Paski opanowały kolekcja na sezon wiosna - lato 2013 i pojawiają się w projektach najbardziej znanych projektantów m.in.:  Dolce & Gabbana, Stelli McCartney, Marca Jacobsa, Michaela Korsa, a także Oscara de la Renty.
Dla tych, którzy mają przesyt pasków z pomocą przychodzą: Balmain czy Louis Vuitton za sprawą równie modnej szachownicy. 

Trendy 2013, paski i szachownica: Oscar de la Renta, Balmain, Michael Kors, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton, fot. Imaxtree
Mówiąc w tym miejscu o paskach i szachownicy nie można zatrzymać się przy osobie Marca Jacobsa, który szefujac marce LV, wypromował zarówno jedno jak i drugie. 
Nie wszyscy jednak patrząc na propozycje zestawów, od góry do dołu składających się z kratki ( szachownicy) czy pasków zdecydowali by się na tak duże wyzwanie. 


W showbiznesie, choć coraz częściej też i na codzień nie brakuje odważnych kobiet, które śmiało sięgają po zestawy, stworzone właśnie od stóp do głów z pasków czy szachownicy. 
Oto kilka  z nich w topowych stylizacjach...A na koniec, jak to ostatnio ma miejsce, stylizacje z wykorzystaniem elementów z najbardziej rozchwytywanych trendów - czyli paski i szachownica po raz kolejny...

Dla zainteresownych: stylizacje powstały przy pomocy aplikacji ze strony: http://allani.pl/

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje