Pierwsze testowanie z Rekomenduj.to

Jak wiecie jest wiele stron, na których każda z nas ma szansę zgłosić się do kampanii - wypróbować i ocenić otrzymane produkty. Wystarczy jedynie wypełnić ankietę a kiedy szczęście nam dopisze wówczas do drzwi zapuka kurier lub listonosz z przesyłką. Moim ostatnim odkryciem, dzięki jednej z Was jest http://rekomenduj.to/. I właśnie wypełniając ankietę udało mi się zakwalifikować do testowania.


Produktem, który będę miała okazję testować jest Jeliton. Czym jest? To suplement diety zawierający naturalny błonnik, który reguluje perystaltykę jelit. Polecany jest w przypadku takich dolegliwości jak:  uchyłkowatość jelita, zespół jelita drażliwego i niedobór błonnika. Dzięki zawartości babki jajowatej ( łac. Plantago ovata) stosowany jest jako lek na biegunkę i zaparcia oraz wspierajaco przy oddchudzaniu. 
Głównym składnikiem preparatu jest wspomniana babka jajowata a dokładniej jej łupina, która zawiera błonnik. 
Babka jajowata - jest rośliną wieloletnią, która występuje naturalnie w Hiszpani, USA, Brazylii i na Wyspach Kanaryjskich. Wartości lecznicze sprawiły iż hoduje się ją w celach medycznych. Ma charakterystyczny kształt, wygląd i kolor liści. 
Jak działa?
Dzięki zawartości błonnika pęcznieje w organizmie, wchłania toksyny i formuje masę pokarmową. 
Stosowanie:
Jeliton przyjmować można do 4 razy dziennie po jednej dawce/saszetce, którą należy rozpuścić w 100-200ml wody, soku lub jogurtu. Mieszankę należy spożyć od razu po przygotowaniu i popić dużą ilością płynu. Należy odczekać jedną godzinę przed lub po podaniu leków. Nie należy przyjmować produktu w formie bezpośredniej ani stosować w przypadku niedrożności jelit czy uczulenia na składnik (łupiny nasienne babki jajowatej)./Informacja pochodzi ze strony producenta - http://jeliton.pl//.

Jeliton - pomocny przy diecie oczyszczającej

Dieta oczyszczająca, podczas której stosowany jest Jeliton, przebiega szybciej i bardziej efektywnie. Błonnik - pęczniejąc w żołądku - zmniejsza uczucie głodu, dzięki czemu nie musimy sięgać co chwila po jedzenie. Połączenie wybranych produktów, mających za zadnie przyspieszenie metabolizmu, z naturalnym błonnikiem zawartym w Jelitonie sprawia, że procesy trawienne i wydalania przebiegają szybciej i mniej gwałtownie. Jelita są dokładnie oczyszczane z zalegających w nich produktów przemiany materii. Sama dieta oczyszczająca przebiega bardziej łagodnie, bez biegunek i zaparć.

Niebawem już przekonam się na własnej skórze jak działa!

Od razu nadmieniam, że to iż zostałam wybrana nie jest przypadkowe ponieważ w moim przypadku powinien sprawdzić się idealnie / ze wzgl. na zjd./
A Wy? Znacie portal - Rekomenduj.to? Czy któraś z Was podobie jak ja zakwalifikowała się do testowania? A może znacie juz ten produkt i macie już o nim swoje zdanie?
Czekam na Wasze odpowiedzi - będę wdzięczna za każdy komentarz


Komentarze

 1. Ja też się zakwalifikowałam i teraz czekam na przesyłkę:) Alez się cieszę:)! To będzie moja pierwsza kampania:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wobec tego. Ja też czekam, to również moja pierwsza kampania z Rekomenduj

  OdpowiedzUsuń
 3. Do mnie dziś przyszła paczka, bardzo się cieszę, że dostałam właśnie tą kampanię, ze względu, że staram się zrzucić kilka kg i dietetyk powiedział mi, że błonnik jest przy tym nieoceniony. rekomenduj.to działa bardzo szybko i bardzo prężnie, sam layout strony bardzo przyjemny i aż chętnie wypełnia się ankiety :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ta kampania na www.rekomenduj.to jest świetna, zresztą mam nadzieję, na więcej kampanii od nich, bo ta paczka, która od nich przyszła jest mega

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje