NIESPODZIANKA

W poprzednim poście pisałam o tym, że udało mi się zakwalifikować do testowania kosmetyków dla dzieci. Toteż nie zdziwiłam się, kiedy w skrzynce mailowej znalazłam wiadomość informującą o nadaniu do mnie przesyłki. Byłam przekonana, że właśnie o tę a nie żadną inną zawartość chodzi. Więc nie muszę chyba mówić jak wielkie było moje zdziwienie, kiedy otworzyłam paczkę. W środku nie było kosmetyków od Sample City a coś zupełnie innego - 2 płyny do płukania jamy ustnej od Colgate od abcZdrowie.pl
Skąd więc pojawiła się u mnie ta paczka? Otóż zapomniałam zupełnie, że jakiś czas temu wypełniałam ankietę oraz odpowiadałam na pytanie- Dlaczego chcesz przetestować płyn do płukania jamy ustnej Colgate? Dostałam co prawda, jak sobie teraz przypominam również maila iż zakwalifikowałam się do testu ale nie sądziłam że tak szybko paczka do mnie dotrze. 
Teraz pozostaje mi zaprzyjaźnić się z Colgate Plax Complete Care i Comlete Care Sensitive i testować je by móc napisać o nich recenzję. Jako, że do tej pory używałam płynów to będzie to dla mnie przyjemność a nie przykry obowiązek , kiedy będę sięgać po jeden z dwóch otrzymanych produktów. Do tej pory wybierając tego rodzaju specyfik nie miałam żadnego ulubionego, zdawałam się na przypadek. Kto wie może tym razem będzie inaczej? Może wreszcie trafię na ten wyjątkowy?

A Wy znacie płyny do płukania Colgate?


Komentarze

  1. Przy takich konkursach nigdy nie wiem co napisać :( nigdy nie wiem dlaczego powinni wybrać akurat mnie :(

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje