Karnawałowe makijaże 2014

Poprzedni post był swoistym preludium jeśli chodzi o przygotowania do imprezy karnawałowej. Ten natomiast pozwoli zainspirować Was do wyboru odpowiedniego makijażu. 

Karnawał jest idealnym momentem, by pozwolić sobie na znacznie bardziej wyrazisty i mocniejszy makijaż. Jest on niejednokrotnie najważniejszym elementem stylizacji. 

Impreza karnawałowa to jedna  z nielicznych okazji, by sięgnąć po kosmetyki z lśniącymi drobinkami. Tego wieczoru śmiało można pozwolić sobie na użycie złotych cieni do powiek, naklejek na usta czy różnorodnych rozświetlaczy. 

Tego roku w karnawale liczy się spektakularny efekt toteż śmiało do makijażu można użyć cieni metalicznych w ciemnych i złotych kolorach. Nie można jednak skoncentrować się jedynie na oczach, bowiem równie ważnym elementem makijażu, żeby nie powiedzieć najważniejszym są usta. To one mają zwracać uwagę. Nie ważne czy za sprawą pastelowego, metalicznego czy perłowego koloru. Najważniejsze jest by odcień był wyrazisty i zauważalny. Śmiało wobec tego można sięgnąć po błyszczyki z drobinkami, które nie tylko nadadzą fantastyczny połysk ale również nawilżą je i optycznie powiększą.

Źródło

Moim faworytem makijażowym na okres imprez karnawałowych oraz propozycją makijażystów marki Gosh jest smoky eyes połączony z delikatnie różowymi ustami. Jest to niewątpliwy hit sezonu jesień/zima 2013, zarezerwowany zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjście.

Źródło
Przy karnawałowej wersji należy zadbać o nieskazitelnie gładkiej cerze. Pomocne wówczas mogą okazać się baza, podkład, korektor czy rozświetlacz. Niezastąpionym kosmetykiem do makijażu smoky eyes jest odpowiednio dobrany odcień kredki. W ofercie dostępne są cztery odcienie: black, brown, plum i blue. Uzupełnieniem całości jest wydłużający tusz, który jednocześnie stymuluje wzrost oraz pomadka w ołówku.

Teraz natomiast przyszła pora by pokazać Wam te makijaże które mnie osobiście przypadły do gustu. W takim wydaniu chętnie bym widziała siebie.Wszystkie pochodzą z zasobów internetu.


 A Wam który makijaż przypadł Wam do gustu?

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje