Recenzja - Luksja Care Pro Soften

Tak jak wspomniałam dziś przychodzę do Was z niczym innym jak z moją opinią na temat nowości na rynku Luksja Care Pro. Te z Was które ze wspomnianą propozycją spotykają się po raz pierwszy zapewne zastanawiają się co skrywa tajemnicza nazwa. Powtarzając za producentem nadmieniam iż "Luksja Care Pro to propozycja dla współczesnych kobiet, które chcą zadbać o odpowiednie nawilżenie i wygładzenie swojej skóry, ale nie zawsze mają na to czas.
Nowa Luksja Care Pro łączy kremowe mleczko pod prysznic ze składnikami balsamu do ciała, dzięki czemu jest gwarancją pielęgnacji na najwyższym poziomie.
Połączenie nowej technologii i dobrze znanych naturalnych składników sprawia, że jest to kosmetyk nowoczesny i wielofunkcyjny, który już podczas mycia zadba o odpowiednią pielęgnację skóry."
Jako, że " pierwsze spotkanie" z owym kosmetykiem mam za sobą postanowiłam podzielić się z Wami moimi odczuciami. Do tej pory nie wiedziałam o istnieniu Luksji Care Pro, zmieniła to moja ostatnia wizyta w drogerii Natura, gdzie miła pani zaproponowała mi zakup w bardzo kuszącej cenie. Jak już kiedyś pisałam chętnie sięgam po wszelkie nowości, wobec tego moja decyzja odnośnie kupna mogła być tylko jedna.
Linia Luksja Care Pro  dostępna jest w czterech wariantach:


  • Soften – mleczko owsiane, które nadaje skórze miękkość, gładkość i elastyczność,
  • Nourish - olej z pestek dyni z właściwościami nawilżającymi, natłuszczającymi i wygładzającymi,
  • Restore - masło Shea, które odżywia, regeneruje i chroni skórę,
  • Enrich - olej sezamowy nadający skórze gładkość i elastyczność oraz tworzący na jej powierzchni naturalny film ochronny.
Wybierając spośród nich zdecydowałam się na Luksja Care Pro Soften. Na stronie producenta widnieje, krótka charakterystyka kosmetyku : "Mleczko owsiane jest ekstraktem w formie emulsji z nasion owsa, zawierającym lipidy, proteiny oraz węglowodany tej rośliny. Mleczko owsiane nadaje skórze miękkość, gładkość oraz elastyczność.

Potrzebujesz chwili odprężenia? Twoja skóra również. Luksja Care Pro Soften z mleczkiem owsianym zapewnia Ci odpowiednią pielęgnację gdy bierzesz prysznic.

Sprawdź i powiedz nam jak gładka jest Twoja skóra".

Produkt, który wybrałam znajduje siew śnieżno-białym opakowaniu z obrazkiem zdradzającym jego główny składnik. Zaprojektowane jest tak, by z łatwością mieściło się w dłoni, nie pozwalając tym samym wyśliznąć się podczas kąpieli. Dzięki spłaszczonemu wieczku,  kiedy kosmetyku jest już niewiele śmiało można je ustawić odwrotnie. Wygodne, szczelne zamknięcie butelki uniemożliwia wydostanie się produktu na zewnątrz wbrew naszej woli. 
O wyborze właśnie tego wariantu zadecydował w pierwszej wersji zapach, który od pierwszej chwili przypadł mi do gustu. Może dlatego, że przywoływał jakieś miłe wspomnienia, choć do końca nie potrafiłam określić z czym mi się kojarzy. 
Pierwsza aplikacja, przebiegła pomyślnie. W moim odczuciu kosmetyk nie jest ani zbyt gęsty ani też nazbyt rzadki. Taki w sam raz. W dotyku ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję i choć nie wytwarza ogromnej piany to idealnie oczyszcza i odświeża skórę, pozostawiając na niej delikatny zapach. 
Zastanawiacie się zapewne co udało mi się zaobserwować, po jego użyciu? Otóż, skóra jest miękka i delikatna. Kosmetyk absolutnie nie powoduje jej przesuszenia, wręcz przeciwnie ma odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki zawartym składnikom balsamu. W moim odczuciu jest to idealne rozwiązanie dla kobiet żyjących w ciągłym biegu, bowiem łączy w sobie właściwości żelu pod prysznic i balsamu, pozwalając oszczędzić czas. Dużym plusem jest dostępność produktu aż w czterech wariantach, które ze względu na składniki, spełniają liczne funkcje i niemal każda kobieta wybierze ten odpowiedni dla niej. 
Nie pozostaje wobec tego Wam nic innego jak sięgnąć po jeden z nich i na własnej skórze przekonać się jak działa.


Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje