Pielęgnacja raz jeszcze

Ostatnio tematem przewodnim moich postów, jak i  napisanej przeze mnie recenzji jest tematyka pielęgnacji stóp. Nie mógł wobec tego ujść mojej uwadze artykuł w sierpniowym " Skarbie" noszący tytuł " Zdrowie i uroda stóp". Wszyscy wiemy, jak po "macoszemu" traktujemy nasze stopy, które bądź co bądź ale posłużyć mają nam długie lata. Mało kto zastanawia się nad odpowiednią pielęgnacją, doborem wygodnego obuwia czy relaksującym masażem. Owocuje to tym, że stopy są zmęczone, obolałe a skóra podrażniona, przesuszona i zrogowaciała. Z pomocą wówczas przychodzi marka kosmetyków
Jest ona przeznaczona do kompleksowej pielęgnacji i higieny stóp. Wśród bogatej oferty znajdują się kosmetyki pielęgnacyjne w postaci : soli do kąpieli, peelingów, balsamów, kremów, maseł, sprayów, pudrów czy dezodorantów jak również akcesoria do pedikiuru i wkładki do butów. 
W pielęgnacji i odżywieniu nieocenione mogą okazać się m.in. plastry na pęcherze, krem z łoju jelenia, dezodorant do stóp, intensywny krem do pielęgnacji suchych stóp czy pumeks + zdzierak.
W trosce o odpowiednią pielęgnację skóry stóp to by była ona gładka i zadbana w drogerii Rossmann do nabycia są: sole do kąpieli stóp, peelingi, wkładki Party Pads, wkładki odświeżające do butów, osłony na piętę oraz tarki do zrogowaceń.
Wszystkich zainteresowanych tematyką pielęgnacji stóp zapraszam do odwiedzenia drogerii Rossmann i zaopatrzenia się we wspomniany sierpniowy magazyn "Skarb", w którym czeka również próbka mleczka pod prysznic Luksja.
 
Zdjęcie pochodzi ze strony producenta: http://www.luksja.pl/produkt/luksja_care_pro_soften.html

( wkrótce recenzja owego specyfiku w dwóch wariantach zapachowych) Zapraszam!

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje