Jesienne buty

Słońce za oknem nie przygrzewa już tak jak dotychczas. W powietrzu czuć już pierwsze oznaki zbliżającej jesieni. Nic więc dziwnego, że za wczasu postanowiłam pomyśleć o zakupie odpowiedniego obuwia. W Internecie, aż roi się od opinii zarówno za jak i przeciw zakupom w sieci. Ja bardzo cenię sobie zakupy w ten sposób, przede wszystkim ze względu na dostęp do bogatej oferty oraz możliwość dostarczenia przesyłki do drzwi. Do tej pory moje doświadczenia dotyczące zakupów przez Internet są jak najbardziej pozytywne. Nie spotkałam się z żadnym " nieuczciwym" sprzedawcą, produkt nigdy nie różnił się od tego ze zdjęć czy opisu a komunikacja zawsze przebiegała bez przeszkód. W dzisiejszym poście chciałabym skierować pytanie do tych z Was, które podobnie jak ja preferują tego typu formę zakupów i mogłyby pomóc mi rozwiać moje dylematy. Przeglądając Wasze blogi, widzę mnóstwo butów które kupujecie przez Internet. Zastanawiam się czy kiedykolwiek zamówiony produkt różnił się od tego ze zdjęć. I czy jakość była adekwatna do ceny? W poszukiwaniu butów, odwiedziłam kilka najbardziej popularnych sklepów internetowych. Wśród nich znalazły się między innymi:

http://elilu.pl/


http://www.merg.pl/


http://deezee.pl/

http://www.czasnabuty.pl/
Czy któraś z Was korzystała z ofery powyższych sklepów i może podzielić się ze mną swoją opinią? Jestem niezmiernie ciekawa jakie macie doświadczenia. Czekam na Wasze opinie. A może możecie polecić jakis sklep internetowy, z którego same korzystacie i macie o nim pozytywne zdanie?

Komentarze

  1. Ja kupiłam buty w czasnabuty.pl. Jestem zadowolona, przesyłka bardzo szybko, buciki dobrze zapakowane i przede wszystkim wygladają tak samo jak na zdjęciu. Mogę polecić :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kapitalne- podobne kupiłam na https://www.mojbut.pl/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje