LISTA ŻYCZEŃ

Tematyka, dzisiejszego posta nieco różni się od tej, która pojawiała się tutaj do tej pory. Choć gości ona już na wielu blogach u mnie pojawia się po raz pierwszy. Pewnie zastanawiacie się skąd właśnie taki tytuł owego posta. Cóż, każda z nas ma jakieś marzenia. Czasem są one bardzo przyziemne i banalnie proste do spełnienia. Te o których chcę pisać dzisiaj to raczej nie marzenia a nazwijmy to " zachcianki". Ich realizacja może się odwlec w czasie jednak są realne do spełnienia. Wiadomo, że każda z nas o czymś marzy, czasem wystarczy jedno spojrzeniena daną rzecz by pojawiła się potrzeba jej posiadania. Układamy sobie wóczas w głowie taką krótką listę - must have, którą staramy się "odhaczać". Postanowiłam, idąc za przykładem niektórych z Was również stworzyć taką listę i umieścić na niej te dobra, o których obecnie marzę. Jeśli jesteście ciekawe, co chodzi mi po głowie - Zapraszam


1. Półprzezroczyste szpilki, inspirowane modelami od znanych projektantów mody. Ostatni krzyk mody! Doskonale prezentujące się w letnich stylizacjach i podkreślające smukłość nóg.
2. Zegarek Geneva na bransolecie - hit blogerek, który gości na wielu popularnych blogach.
3. Paleta Cieni Naked marki Urban Decay. 
4. Perfumy Roberto Cavalli Acqua - Łączące w sobie zapach wodnego jaśminu, konwalii oraz piżma. Kto raz użyje nie będzie potrafił się mu oprzeć. Zniewalajacy zapach i niezwykle trwały. Idealny na lato. 
5. Szyfonowa, zwiewna spódnica - wprost idealna na upalne dni. Nadaje stylizacji lekkości i dziewczęcego charakteru. Niezbędna latem. 
A Wy też tworzycie sobie takie listy?

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje