Obuwie sportowe

Dzisiejszy post nieco będzie różnił się od tych, które pojawiały się do tej pory, bo odrobinę zdradzi moje upodobania pod względem obuwia. Jak chyba każda kobieta wręcz uwielbiam buty. Do pewnego czasu nie wyobrażałam sobie wręcz by co jakiś czas nie kupić nowej pary. Wybierałam przeważnie buty na obcasie, które optycznie wydłużały nogi i wysmuklały sylwetkę. Dotyczyło to butów typowo  letnich, wiosennych, jesiennych a nawet zimowych. Z czasem jednak, zamieniłam niebotycznie wysokie obcasy, w których potrafiłam pokonywać znaczne odległości na obuwie znacznie wygodniejsze - niemal płaskie. Pokochałam wszelkie płaskie sandałki, baleriny a nawet te na porę zimową.
Kupując jednak ostatnio obuwie wybierałam raczej wersje, które ze sportową nic wspólnego nie miały. Dlatego tym razem postanowiłam sięgnąć po coś zupełnie innego.
Zdjęcia nie są moją własnością. Pochodzą ze strony: http://www.empik.com

Obuwie określane jest jako:  


" Klasyczne obuwie rekreacyjne to buty dla osób, które cenią sobie wygodny sportowy styl na co dzień i lubią modnie wyglądać. Połączenie najlepszych nowoczesnych materiałów i wzorów z przeszłości sprawia, że klasyczny wygląd obuwia idzie w parze z neoklasyczną wygodą."
I jak Wam się podobają?
Niebawem mój must have w dziedzinie obuwia. Zapraszam.

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje