Wielkanocne inspiracje...

Święta Wielkanocne już za pasem. Temat inspiracji wielkanocnych  chodził mi po głowie od dość dawna, jednak chciałam poczekać aż wkroczymy w tydzień poprzedzający ten czas by poczuć świąteczny klimat. Wszystkim z nas zależy by otoczyć się tym, co kojarzone jest właśnie ze Świętami Wielkanocnymi. Mnie samej trudno wyobrazić sobie je bez jajka oryginalnie zdobionego. Tak też część z moich inspiracji właśnie jego będzie dotyczyć. Wybierając je spośród całego mnóstwa dostępnych propozycji naprawdę trudno było mi się zdecydować, zwłaszcza że każda z nich była piękna na swój sposób i wykonana za pomocą różnych technik. To jakie pisanki zagoszczą na naszych świątecznych stołach zależy od naszej inwencji twórczej i umiejętności. Nie pozostaje mi teraz już nic jak pokazać Wam, te które wybrałam...

Zdjęcia: Żródło

Pisanki to jednak nie wszystko, co króluje w naszym otoczeniu podczas świąt wielkanocnych. Jako, że są to święta rodzinne, podczas których znaczną ich część spędzamy przy uroczyście zastawionym stole. Nie może wobec tego zabraknąć na nim wielkanocnej dekoracji- przypominającej w jakich to okolicznościach przy nim się spotykamy. 

Zdjęcia: Źródło

Na powyższych inspiracjach jednak nie koniec. W poszukiwaniu ciekawych pomysłów natknęłam się na całe mnóstwo interesujących propozycji. Jedną z nich w formie wielkanocnego drzewka swego czasu miałam okazję stworzyć u siebie w domu. Jako, że ta metoda bardzo przypadła mi do gustu mam dla Was kilka pomysłów. 

Zdjęcia: 123456

Ostatnią propozycją, obok której nie mogłam przejść obojętnie okazała się świąteczna dekoracja na drzwi - witająca gości już od progu. Patrząc na nie wręcz nie mogłam się oprzeć tak więc kończąc dzisiejszy świąteczny post zachęcam Was do ich obejrzenia. Kto wie może same zawiesicie taką wielkanocną ozdobę na Waszych drzwiach?

Zdjęcia: 123456

I co myślicie o moich dzisiejszych inspiracjach? Podobają się Wam? A jakie w tym roku ozdoby zagoszczą w Waszych domach?

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje