( Nieco spóźnione) 1 urodziny bloga

Na wielu Waszych blogach wielokrotnie napotykałam na posty dotyczące kolejnych już ich urodzin. Czytając je sama z niecierpliwością wyczekiwałam momentu, kiedy to mój blog również doczeka się okrągłej rocznicy swego istnienia. W nawale codziennych spraw, ani się obejrzałam gdy długo wyczekiwany przeze mnie dzień w końcu nadszedł. I co gorsza... nawet tego nie zauważyłam. 

Dopiero kilka dni temu do głowy przyszło mi by zerknąć, kiedy tak naprawdę zaczęła się moja przygoda na blogspocie. I jakież to było moje zdziwienie, gdy okazało się że urodziny mojego bloga minęły kilkanaście dni temu a ja nawet się nie zorientowałam. Sięgając pamięcią wstecz mogę powiedzieć Wam, że swoje pierwsze kroki w blogosferze stawiałam jeszcze na pingerze. A dopiero od 7 kwietnia zaczęłam zamieszczać posty na blogspocie. Pomimo rocznego pobytu tutaj, moja wiedza o blogowaniu pozostawia wiele do życzenia. Mam jednak nadzieję, że z czasem uda mi się zgłębić tajniki tej sfery a jednocześnie zachęcić Was do odwiedzania bo w końcu jestem tu by dzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami i wnioskami. Pozwala mi to niewątpliwie oderwać się od szarej codzienności, zapomnieć o wszelkich dręczących mnie problemach i pokazać Wam mój kawałek świata.


Zdjęcia: Źródło


Mam nadzieję, że uda mi się doczekać kolejnej okrągłej rocznicy mojego pobytu tutaj i nic nie zniechęci mnie do zamieszczania kolejnych postów, które zachęcą Was do coraz liczniejszego odwiedzania mojego bloga.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje