Świąteczne stylizacje

Święta Wielkanocne to moment, kiedy każda z nas może ubrać się nieco inaczej niż dotychczas. Sięgamy wówczas po zestawy, których w innych okolicznościach nigdy byśmy nie włożyły bo są aż nadto eleganckie lub po prostu zmieniamy jakiś drobny detal w do tej pory noszonych stylizacjach. Jednakże dla wielu z nas jest to właśnie szczególny czas, kiedy to ważne jest by do tak banalnej rzeczy jak dobór garderoby wdarł się świąteczny klimat. Ja sama raczej stronię na co dzień od stylizacji eleganckich i potrzeba naprawdę cudu, bym przekonała się do włożenia choćby czarnej, ołówkowej spódnicy i szpilek. Jednakże uważam, że świąteczny czas jest dobrą okazją do tego by odłożyć na półkę te rzeczy, w których chodzimy zazwyczaj i sięgnąć po coś innego, odważniejszego, co niektórzy mogliby określić jako nie w naszym stylu - bo tak rzadko to nosimy. Broń Boże, nie namawiam Was tutaj do wkładania czegoś, w czym czujecie się źle bo wróży to tylko jedno - rychło nadciągającą katastrofę. To co, na siebie włożycie ma być dokładnie takie by nie tylko nie krępowało Waszych ruchów, ale też nie sprawiało że poczujecie się jak clown. Jestem przekonana, że każda z Was doskonale wie w czym nie tylko dobrze się czuje ale też w czym świetnie wygląda i ze zgromadzonych w czeluściach szafy ubrań wyczarujecie naprawdę trafione zestawy. To przekonanie a właściwie pewność nie przeszkadza mi jednak zrealizować zamiaru, z którym do Was przychodzę a mianowicie podzielić się stworzonymi przez mnie stylizacjami. Mam nadzieję, że dla niektórych z Was będą swoistą inspiracją i wykorzystacie je podczas przygotowywania zestawów na ten świąteczny czas. 

Chwile spędzone w gronie znajomych, nie są okazją do sięgania po żadne ekstrawagancje. Wówczas najlepiej jest postawić na klasykę, ożywiając ją nieco odważniejszym dodatkiem. Do szarości lub czerni, które na dobre zagościły w zimowych stylizacjach śmiało można dołączyć odważny akcent w kolorze czerwieni, zieleni lub żółci. Budząca się do życia przyroda stała się dla mnie inspiracją do stworzenia zestawów z kwiatowymi printami w roli głównej.
 
Święta wielkanocne to także idealna okazja do stworzenia zestawu z jednym odważnym elementem w roli głównej. W tym przypadku wybór padł na rozkloszowana spódnicę, która połączona została ze znacznie bardziej stonowanymi kolorami.
   

 Co myślicie o moich stylizacjach? Któraś wyjątkowo przypadła Wam do gustu?

Wszystkie stylizacje powstały przy użyciu aplikacji Allani.pl

By znaleźć nieco więcej informacji dotyczących pojawiających się tu ubrań wystarczy kliknąć na wybraną stylizację.

Komentarze

  1. ja bym wybrała 1, 3 i 5 stylizację :D

    OdpowiedzUsuń
  2. wszystkie stylizacje podobają mi się tak bardzo, że sama nie wiem, która jest najlepsza. nie znam tej aplikacji. świetnie dobrałaś każdy detal.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje