Pastelowo czy odważnie? Wybór należy do Ciebie...

Zima to czas kiedy większość kobiet żegna się z zestawami w odważnych czy pastelowych kolorach, zastępując je nie czym innym jak smutnymi, szarymi ubraniami. W poście tym wobec tego chcę przełamać ten utarty schemat i zaprezentować kilka zestawów zupełnie innych niż te, po które sięgnęłaby większość kobiet.

Po pierwsze - pastele. Sięgając pamięcią wstecz doskonale pamiętam moje rozmowy z koleżankami, które to stanowczo twierdziły, że wszelkie jasne spodnie i generalnie ubrania o tej barwie a i owszem są modne ale jedynie wiosną i latem natomiast jesienią i zimą należy je skrzętnie ukryć na dnie szafy.
Jak się jednak okazuje nic bardziej mylnego, bowiem coraz to popularniejsze marki właśnie taki trend lansują.

Podobnie rzecz się  ma w przypadku zimowych stylizacji w których pojawiają się odważne elementy w postaci ubrań w intensywnym kolorze. Sama świetnie zdaję sobie sprawę, jak to wygląda w praktyce. Zresztą by się o tym przekonać wystarczy rozejrzeć się wokół siebie każdego dnia. Niemal na palcach jednej ręki policzyć można odważne panie, które wyróżniają się czymś w oryginalnym, intensywnym kolorze, na tle, tego szaro - burego tłumu.

By Was nieco przekonać do łamania utartych stereotypów i sięgnięcia po rozwiązania, które dotąd były nie do zaakceptowania, stworzyłam 5 zestawów obrazujących to o czym do tej pory mówiłam.

KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

Mam nadzieję, że wspólnie przełamiemy bariery i bez skrępowania sięgniemy po nowatorskie stylizacje.

A Wy jak sądzicie - Czy takie zestawienia tj. pastele i intensywne kolory to atrybuty jedynie wiosenno - letnich pór roku?

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje