Zabezpieczenia budowlane

Chyba ostatnim tematem, jakiego bym się spodziewała na moim blogu jest ten poświęcony urządzeniom budowlanym i konstrukcjom stalowym. Tymczasem jak mawiają nigdy nie mów nigdy. W dzisiejszym wpisie bowiem chcę Wam trochę opowiedzieć o firmie STRUMIN, która jak już wspomniałam jest ekspertem w dziedzinie urządzeń budowlanych i konstrukcji stalowych. To właśnie stal, a więc stop żelaza z węglem jest jej specjalnością. Poddaje się go obróbce i przetwarza tak, by spełniał oczekiwania. Tym samym pracuje się na stali nierdzewnej i czarnej, wydobywając z nich najlepsze parametry wytrzymałościowe. Skutkuje to setkami przeprowadzonych realizacji dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw na terenie kraju oraz w Europie Środkowej i Zachodniej. Firma jednak nie osiada jednak na laurach i za cel stawia sobie systematyczny rozwój, umacnianie pozycji na rynku i zdobycie rynków zagranicznych.


Firmę STRUMIN najlepiej opisują takie słowa jak innowacyjność, dbałość o bezpieczeństwo i profesjonalizm. Jest największym w Polsce producentem podestów rozładunkowych ( wysuwnic budowlanych ), o najwyższych rygorystycznych normach bezpieczeństwa, które dodatkowo są łatwe w transporcie i solidnie wykonane. Prócz nich produkuje kontenery samowyładowcze ułatwiające prace budowlane i remontowe. Wykonywane są one ze stali konstrukcyjnej a ich standardowe wykończenie stanowi epoksydowa powłoka lakiernicza w czerwonym kolorze, który nie jest tu przypadkowy lecz podyktowany został względami bhp, wpływającymi na bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jak wiadomo są one przemieszczane za pomocą dźwigów czy podnośników widłowych, a tym samym powinny być widoczne. Kontenery samowyładowcze - strumin.pl/zabezpieczenia-budowlane/kontenery-muldy-samowyladowcze/ zostały zaprojektowane i zoptymalizowane pod kątem użytkowym i produkcyjnym. Sprzyja to minimalizowaniu odpadów, udoskonalaniu procesów technologicznych wpływających na ochronę środowiska, oszczędności energii oraz surowców. Do ich zalet należy skrócenie czasu operacji związanych z przenoszeniem i rozładunkiem, wysoki komfort i prostota użytkowania, jaskrawa - czerwona barwa - dobrze widoczna na budowie, niezwykle przydatne podczas prac budowlanych, remontowych czy segregacji odpadów, rozładowywanie kontenera "na odległość", kompatybilność z podestami rozładunkowymi Strumin, transportowanie kontenerów dźwigiem znacznie skraca czas i ułatwia procesy budowlane. 

W ofercie znajdują się również systemy asekuracji, gwarantujące bezpieczeństwo podczas prac na wysokości, choć firma na tym nie poprzestaje. Specjalizuje się także w produkcji hal, odbojników, schodów ze stali oraz innych nietypowych projektach, przez co może poszczycić się rozbudowaną marką jako producent i dystrybutor systemów zabezpieczeń ze stali. 

Do dyspozycji mają hale produkcyjne, wyposażone w suwnice, zaplecze pomocnicze, plac składowy oraz własną lakiernię proszkową. 

Wszystkie plany konstrukcyjne realizowane są w firmowym biurze projektowym, które to powstają przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii. Nie straszne są więc im zarówno projekty nowatorskie, jak i trudne czy też wymagające indywidualnego podejścia. Wspierają klientów na każdym etapie współpracy, począwszy od profesjonalnego doradztwa po rozwiązania pod klucz, zdejmując tym samym z inwestora ciężar prowadzenia inwestycji. Działają przy tym sprawnie, szybko i skutecznie, co sprawia że nakłady zwracają się znacznie szybciej. Oferują wysoką jakość w parze z rozsądnymi cenami. Tym samym wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów. W ten sposób optymalizują projekty, co przekłada się na ekonomię budowy i pozwala znacznie obniżać koszty. 

STRUMIN jest nowoczesną firmą z 10 letnim doświadczeniem. W swoich szeregach skupia odpowiednio wykwalifikowany personel, w skład którego wchodzą architekci, konstruktorzy, projektanci instalacji, spawacze, monterzy, handlowcy oraz pracownicy biura, dbający o kompleksową obsługę na każdym etapie. W konsekwencji gwarantuje to najwyższą jakość świadczonych usług. Najlepszym potwierdzeniem tego są certyfikaty bezpieczeństwa i jakości TUV Rheinland Polska oraz certyfikaty spełniające wysoko wyśrubowane normy spawalnicze. 

Wpis sponsorowany.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje