Hołd dla bliskich - VHCT - Nowoczesne Pomniki

Każdy z nas doświadczył w swoim życiu straty kogoś bliskiego. Z pewnością więc pamiętacie, uczucia Wam wówczas towarzyszyły. Rozpacz i smutek, przeplatały się z poczuciem bezradności. Jedynym, co Wam wówczas przychodziło do głowy było pielęgnowanie pamięci o zmarłym, poprzez wybór pomnika. Przechadzając się alejkami cmentarza widać, że przed laty groby znacznie różniły się od tych, jakie powstają teraz. Współcześnie odchodzi się od klasycznych i prostych grobowców, a w ich miejsce niczym grzyby po deszczu wyrastają nowoczesne, wyróżniające się kształtem, kolorem i grawerem. Często to, co widzimy finalnie jest wyrazem szacunku dla osoby zmarłej lub spełnieniem ostatniej woli klienta. 


Jedną z firm, która wykonuje nowoczesne pomniki i nagrobki, w oparciu o indywidualną wolę klienta jest firma VHCT. Specjalizuje się ona od wielu już lat w produkcji wysokiej i unikatowej jakości wyrobów betonowych. Powstałe wyroby są trwałe i starannie wykonane. Cechuje je nowoczesność, minimalizm i wyjątkowe wzornictwo, znane zarówno na polskim jak i europejskim rynku. Wszystkie powstające projekty wykonuje zespół doświadczonych pracowników, uwzględniając indywidualne potrzeby i preferencje swoich klientów.  Zlokalizowana jest ona przy ul. Logistycznej 8, w miejscowości Bielany Wrocławskie. 


W ofercie posiada nowoczesne grobowce z solidnych materiałów, które wyróżniają się finezją i szczegółowym wykonaniem. Wykonywane są one z betonu, a więc materiału określanego mianem szczególnie uwielbianego przez twórców nagrobków. Opinia ta nie pojawiła się jednak znikąd. Beton słynie bowiem z wielu przydatnych właściwości, które to wspaniale sprawdzają się w takich konstrukcjach, jak wspomniane już pomniki. Wielu kojarzy ten materiał z szarą, cementową masą. Tymczasem to, co powstaje w VHCT - Nowoczesne Pomniki ma postać betonu w różnych kolorach i powstaje na bazie szlachetnego białego cementu. Jego powierzchnia jest gładka, odporna na wilgoć i warunki atmosferyczne oraz łatwa w utrzymaniu czystości. 


Beton jest  jednym z najtwardszych materiałów, zatem jak nic innego zabezpiecza trumnę przed warunkami atmosferycznymi. Ciężkie płyty z niełatwo samodzielnie przesunąć, mamy więc gwarancję, że uchroni to grób przed profanacją lub ingerencją z zewnątrz. Dodatkowo jest to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, zatem powstałe z niego nowoczesne grobowce są trwałe i w doskonałej kondycji, nawet z upływem czasu. Ich niekwestionowaną zaletą jest łatwość w pielęgnacji. Ze względu na unikatowe grawerunki, z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie wyjątkowość. W ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze, podwójne i urnowe.


Firma dokłada wszelkich starań, by wykonywać swoją pracę starannie i z pasją. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a na pierwszym miejscu stawia terminowość. Wychodzące z pod dłuta nagrobki cechuje niestandardowe wzornictwo, określane mianem nowoczesnej sztuki cmentarnej. Do wykonania swoich projektów używają najlepszych materiałów, starając się by kreatywność przekraczała klasykę, wpisując się w aktualne trendy. Dokładają wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom każdego klienta i upamiętnić osoby, których już nie ma. 

Wpis sponsorowany.

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje