Acqua Woman - Yodeyma

Drogie moje, jak dziś pamiętam dzień, kiedy to w sieci zaroiło się od informacji o bezpłatnych próbkach perfum Yodeyma. Jak dotąd nie słyszałam ni razu o tej marce, toteż postanowiłam na własnej skórze przekonać się co są warte. Bez chwili zastanowienia zamówiłam jedną sztukę. Wybór jednak nie był łatwy, ponieważ żadnego z dostępnych tam zapachów nie znałam. Ostatecznie zdecydowałam się na pierwszą z brzegu próbkę o nazwie: Acqua Woman.Od momentu, gdy zamówiłam próbkę minęło mnóstwo czasu, toteż sądziłam że limit został wyczerpany i nie uda mi się poznać tej zamówionej przeze mnie. Dzisiaj jednak okazało się, że Yodeyma o mnie nie zapomniała i po powrocie do domu czekała na mnie paczuszka z pachnącą zawartością.

W środku znajdował się list od firmy skierowany do mnie jako klienta o następującej treści: 

" Drogi Kliencie,
W imieniu firmy YODEYMA PARIS dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony 
internetowej oraz okazane nam zaufanie.
Mamy nadzieję, iż zamówiona próbka perfum spełni Twoje oczekiwania.
Tym samym pragniemy przypomnieć naszą wyjątkową cenę perfum o pojemności 100 ml
94,20 PLN i bez kosztów wysyłki!

Dodatkowo do każdych dwóch zamówionych perfum otrzymasz gratis próbkę o pojemności
15 ml, co umożliwi zapoznanie się z naszą bogatą kolekcją zapachów.

Ponownie dziękujemy za okazane zainteresowanie. Z serdecznymi pozdrowieniami!
YODEYMA PARIS
Aby uzyskać więcej informacji, serwis YODEYMA online pozostaje do Twojej dyspozycji.
www.yodeyma.com"Nie zabrakło również ulotki z dostępnymi zapachami dla kobiet i mężczyzn, dominującymi nutami oraz odpowiednikami znanych zapachów. No i oczywiście najważniejszego, a więc próbki przeze mnie zamówionej o pojemności 15 ml.Nie spodziewałam się po darmowej próbce niczego szczególnego. No bo same powiedzcie, czego można było oczekiwać po czymś podarowanym za free. Jednakże, moje drogie rzeczywistość przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Przysłana mi próbka jest naprawdę rewelacyjna. Zawiera nuty kwiatowo - owocowe, świeże i naturalne, jak również może zostać utożsamiona z ACQUA DI GIOIA ( Giorgio Armani) ze względu na nuty kwiatowo - owocowe.

Zapach jest niezwykle piękny. Trudno mi jednak jednoznacznie wyodrębnić poszczególne składowe. Posiłkując się załączoną piramidą zapachową czyli strukturą przedstawiającą kompozycję zapachową mogę Wam powiedzieć jedynie że w perfumach tych występują trzy elementy składowe - Nuty Głowy, Nuty Serca oraz Bazy.
Nuty Głowy to pierwszy akord zapachu, który czujemy w perfumach. Nuta ta trwa zaledwie krótką chwilę. To ona decyduje o tym czy masz ochotę wypróbować te perfumy.
Nuty serca to kolejne akcenty zapachowe, które poczujesz. Etap ten trwa jedną lub dwie minuty.
Na samym końcu czeka nuta bazy, złożona z zapachów, które pozostały na skórze i składają się na ostateczną kompozycję aromatyczną.Sama nie miałam okazji jeszcze przekonać się o trwałości perfum, doszły mnie jednak słuchy ze zapach jest trwały i długo się utrzymuje na skórze. Choć wybór był zdecydowanym strzałem to perfumy przypadły mi do gustu. Zastanawiam się nad kupnem pełnowymiarowego flakonika tej wersji zapachowej jak i męskiego zapachu. Przyznam że jestem mile zaskoczona i będę o tej marce pamiętać.

A Wy znacie tę markę? Miałyście okazję wypróbować przy okazji mozliwości otrzymania darmowej próbki? Przypadły Wam do gustu?


Komentarze

 1. Również mam próbkę wybranego zapachu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieje ze jak ja rozplywasz sie w zachwytach ;)

   Usuń
 2. Zamówiłam sobie inny wariant zapachowy i jestem zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje