MotionSense - Rexona

Drogie moje, tak jak widzicie poruszyłam w moim poprzednim poście temat aktywności fizycznej, która obecnie bije rekordy popularności, za sprawą coraz to nowych celebrytek. Jako, że jest to temat na czasie chcę w tym miejscu podzielić się z Wami nową aplikacją, którą ja również mam już na swoim iPhonie. 

Otóż, moje drogie marka dezodorantów Rexona udostępniła właśnie nową darmową aplikację mobilną - MotionSense, przeznaczoną do monitorowania aktywności fizycznej. Jest to już kolejny etap kampanii z udziałem Anny Lewandowskiej przygotowanej przez agencję Red8 Digital. 

 


Aplikacja ta dostępna jest dla telefonów z systemem iOS oraz Android, a co ważniejsze jest darmowa a więc w zasięgu każdego użytkownika. Teraz pewnie wiele z Was, dziewczyny zadaje sobie pytanie: do czego ona właściwie służy? Otóż, po pierwsze - mierzy i zapisuje pokonane dystanse, czas jaki poświęcamy na ćwiczenia, spalone kalorie, kroki, tętno i wiele, wiele innych parametrów. Po drugie pozwala na publikowanie swoich wyników, łączenie się w grupy i umawianie na wspólne treningi. Ponadto daje możliwość zmierzenia się z wyzwaniami, jakie stawia Rexona oraz Anna Lewandowska a tym samym szansę zdobycia atrakcyjnych nagród. 


Dlaczego MotionSense? Nazwa tej mobilnej aplikacji pochodzi od przełomowej technologii MotionSenseTM, opatentowanej przez Rexonę i stanowiącej jednocześnie podstawę rewolucyjnej formuły tworzonych przez tę markę dezodorantów. Antyperspiranty Rexona z formułą zawierają specjalny składnik, który przeciwdziała poceniu się a zawarta w nich technologia MotionSense wyróżnia je spośród innych dostępnych na rynku. Technologia, o której mowa pozwala na zamknięcie perfum w specjalnych mikro kapsułkach. Uaktywniają się one dopiero w momencie ruchu ciała - uwalniając dawkę świeżego zapachu. Tak więc im więcej się ruszamy tym bardziej jesteśmy chronione. 


Zdjęcia: 12


Nowa technologia, z którą mamy do czynienia w nowych dezodorantach to swoista innowacja. Dotychczasowe znane mnie jak i Wam produkty tego typu z każdą minutą traciły swoje właściwości chroniące przed potem i przykrym zapachem. Dezodoranty Rexona z nową technologią MotionSense są inne. Im bardziej jesteśmy aktywne, tym bardziej jesteśmy chronione. Bo każdy nasz ruch sprawia, że uwalniana zostaje nowa dawka świeżości. 

Zdjęcie: Źródło
Zdjęcie: Źródło
Zdjęcie: Źródło

Czytając o nowej technologii MotionSense pewnie zastanawiacie się gdzie ją można znaleźć. Otóż, wykorzystywana jest ona jak już wiecie tylko przez markę Rexona, toteż znajdziecie ją tylko i wyłącznie w jej produktach, tych pochodzących z podstawowej linii a także Maximum Protection w wersji dla niej i dla niego. Produkt z tą oto innowacyjną technologią każda z Was rozpozna dzięki umieszczonemu na opakowaniu logo MotionSense. 

Mnie samą sama technologia Rexony bardzo zaintrygowała. Podejrzewam, że już wkrótce mój stan posiadania wzbogaci się właśnie o dezodorant z MotionSense. Jednocześnie już dziś stałam się posiadaczką aplikacji, którą mam nadzieję niebawem wypróbować przemierzając kilka kilometrów. 

A Wy znacie produkty Rexona MotionSense? A co z aplikacją - słyszałyście o niej? A może dopiero zamierzacie ją pobrać? 

Wszystkie zainteresowane zapraszam w miejsce, gdzie można ją pobrać zupełnie za darmo: 

Ja natomiast pobrałam z App Store - Rexona MotionSense
Komentarze

  1. Właśnie ją sobie zainstalowałam :) Jestem ciekawa jak się sprawdzi i kiedy będę mogła ją wykorzystać ;P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Widzę, że aplikacja robi się naprawdę popularna. Coraz więcej ludzi z niej zaczyna korzystać :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje