Dzień Matki tuż, tuż... Macie juz upominek?


Już za kilka dni niemal każdy/-a z nas będzie w jakiś sposób celebrować święto jakim jest Dzień Matki, przypadający 26 maja. Odkąd sięgam pamięcią zawsze starałam się czymś obdarować moją Mamę. Kiedy byłam dzieckiem moje podarunki ograniczały się do udziału w akademii organizowanej z tej okazji w szkole i własnoręcznego wykonania laurki. Z czasem jednak gdy dysponowałam już mniejszą lub większą gotówką, starałam się kupić Mamie jakiś drobny upominek. Choć wielu z Was może się wydawać, że kupując prezent szłam na tak zwaną łatwiznę, oszczędzając sobie trudu przygotowań to nawet nie wiecie w jakim w tym momencie tkwicie błędzie. Otóż, ja zazwyczaj kiedy wybieram upominek wkładam w to całe serce. Zawsze zależy mi na tym by obdarowywana osoba była zadowolona z otrzymanego drobiazgu. Do tej pory wybierałam bukiet kwiatów, roślinki doniczkowe lub jakiś przydatny drobiazg. Wszystko to kupowałam w pobliskim centrum handlowym lub innym sklepiku. W zeszłym roku zmieniłam nieco utarty schemat i przejrzałam całe mnóstwo stron internetowych w poszukiwaniu odpowiedniego upominku. Nie ukrywam, że miałam niewiele pomysłów na prezent. Niemal z każdą minutą spędzona przed monitorem, mojego komputera powodowała pojawienie się większej ilości dylematów - co wybrać? Co też sprawiło by Mamie radość a jednocześnie było niespodzianką, której by się nie spodziewała? TUTAJ macie okazję poznać nad jakimi upominkami dla Mamy zastanawiałam się w zeszłym roku i na co w końcu się zdecydowałam. 
W tym roku również pojawiło się całe mnóstwo pomysłów z pośród, których musiałam wybrać jeden. Wśród nich znalazły się oczywiście kwiaty wraz z jakimś słodkim dodatkiem z jednej ze stron zajmujących się dostawą kwiatowych przesyłek. 

Zdjęcie : Źródło
Zastanawiałam się także nad czekoladowym upominkiem pochodzącym ze strony: http://chocolissimo.pl/, sklepu który oferuje całe mnóstwo różnorodnych, ręcznie robionych pralinek zamkniętych w uroczych opakowaniach, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Zdjęcie: Źródło
Nie omieszkałam również spojrzeć na ofertę sklepów z biżuterią w których aż roiło się od pięknych kolczyków wisiorków czy bransoletek. 


Zdjęcie: Źródło

Ostatecznie jednak postanowiłam kupić mojej Mamie coś zupełnie innego. Przypomniałam sobie jak kiedyś wspominała, że bardzo podobają się jej torebki z imitacja wężowej skórki. Przejrzałam całe mnóstwo stron internetowych w poszukiwaniu tej właściwej, jednak jak zawsze bywa okazało się że jak chcę coś kupić to nie ma a w przeciwnym razie półki sklepowe niemal uginają się pod ciężarem asortymentu. Wyłoniłam mimo to spośród dostępnej oferty te produkty które spełniły moje oczekiwania a potem spośród nich tę jedna jedyną. A prezentuje się ona właśnie tak i pochodzi ze strony sklepu: http://www.super-dodatki.pl/

Zdjęcie: Źródło

Teraz pozostaje mi jedynie czekać na przybycie kuriera i zdziwioną minę mojej Mamy, która jak dotąd niczego się nie domyśla. Mam nadzieję, że niespodzianka w postaci torebki okaże się upominkiem trafionym i wywoła uśmiech na twarzy Mamy.

A Wy jakie miałyście pomysły na podarunek dla Mamy? Postawiłyście na coś już gotowego tak jak ja czy preferujecie własnoręcznie wykonane upominki?

Komentarze

  1. moja mama już dostała swój prezent, bezy + kosmetyki.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja też bym obdarowała moją Mamę, gdyby paczka już do mnie dotarła.

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje