Wielkie zaskoczenie

Wczorajszy wieczór zapowiadał się najnormalniej na świecie. Jak zwykle usadowiłam się z komputerem, przeglądając otrzymaną drogą mailową pocztę. Oczywiście nie obyło się bez całego mnóstwa spamu, jednak znalazłam coś co mnie mile zaskoczyło. Otóż okazało się, że w skrzynce pocztowej czekała na mnie wiadomość od portalu Rossnet.pl.  Nie spodziewałam się żadnej korespondencji, tym bardziej większe było moje zaskoczenie. Po otwarciu wiadomości dowiedziałam się, że wygrałam w konkursie organizowanym przez firmę Eveline. 

Nagrodami w konkursie było 50 zestawów kosmetyków: 
* peeling - Masaż Pod Prysznic Slim Extreme 3D - 250 ml, 
* Slim Dermapharm Koncentrat Antycellulitowy - 200 ml, 
* Slim Dermapharm Termoaktywne Serum - 200 ml, 
* myjka do ciała z logo Eveline Cosmetics.


http://eveline.pl

Pamiętam jak dziś ten dzień, kiedy zdecydowałam się wziąć w nim udział. Wszystko zaczęło się od zakupów w drogerii. Kilka niezbędników, bez których trudno się obejść - wobec tego kwota nie była wygórowana. Wraz z paragonem otrzymałam również kod uprawniający do udziału w konkursie. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, jednak powiedziałam sobie - dlaczego nie spróbować? Nie zaszkodzi a kto wie? Może się uda? Zarejestrowałam kod na stronie portalu i wykonałam zadanie konkursowe. Potem oczywiście przyszła szara rzeczywistość. Obowiązki domowe przesłoniły wszystko, nic więc dziwnego że zupełnie zapomniałam o udziale w konkursie. Aż do wczoraj. Teraz pozostaje tylko spokojnie czekać aż moja nagroda znajdzie się w wybranej przeze mnie drogerii i będę mogła ją odebrać. 

Zachęcam Was do udziału w konkursach. Nic nie tracicie a możecie jedynie zyskać. Ja również jak widzicie chętniej biorę w nich udział. 

A Wam udało się coś wygrać kiedykolwiek?


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje