Próbki, próbeczki...

W internecie jest całe mnóstwo portali o różnorodnej tematyce przeznaczonej dla kobiet. Jeden z nich to Everyday me:   http://www.everydayme.pl/. Kazda z nas znajdzie tam wiele porad oraz inspirujących pomysłów. Prócz tego można tam zamówić różne próbki by wypróbować ich działanie, przed kupnem pełnowymiarowego produktu. 
Jakiś czas temu korzystając właśnie z tego portalu zamówiłam Fairy Platinum - tabletki do zmywarek. Zgodnie z zapowiedziami producenta preparat ten ma za zadanie:
* doskonale myć naczynia;
* usuwać tłuste plamy;
* czyścić wnętrze zmywarki z tłustych osadów;
* dokładnie usuwać trudne zabrudzenia;
* zapewnić idealny połysk;
* usuwać zabrudzenia w niskich temperaturach;
* zapewnić ochronę szkła i srebra
* zapewnić ochronę przed kamieniem. 
Fairy Platinum doskonale rozpuszcza się w wodzie, jednocześnie pełniąc funkcję soli. Produkt ten to nowość na rynku, która ma za zadanie czyścić nie tylko naczynia ale również wnętrze zmywarki. Unikalna formuła Fairy Platinum to coś więcej niż zwykła tabletka do zmywarki. Ulepszona technologia sprawia, że zmywarka lśni czystością, podobnie jak umyte w niej naczynia.Możemy dzięki temu zapomnieć o namaczaniu, w pełni ciesząc się z przyjemności gotowania. Bo już po 10 minutach naczynia lśnią czystością. 
Próbka, którą otrzymałam w dniu dzisiejszym zawiera 3 kapsułki o bardzo oryginalnym wyglądzie. Połączono bowiem zwykłą tabletkę z trzema zbiorniczkami o różnym zabarwieniu. Kapsułki zostały zamknięte w zbiorczym opakowaniu, z wygodnym zapięciem. Pozwala ono na otwarcie, wyjęcie produktu i ponowne zamknięcie. 
Teraz pozostaje mi tylko, sprawdzić jak rzeczywiście sprawdzi się Fairy Platinum. Już dziś przekazałam go mamie, która z zaciekawieniem mu się przyglądała. Odłożyła go obok tabletek do zmywarki, by przy najbliższej nadarzającej się okazji go wypróbować. 
Drogie dziewczyny , jeśli same chcecie przekonać się jak to działa zapraszam Was do odwiedzenia stronki: http://www.everydayme.plCzy już miałyście okazję wypróbować Fairy Platinum? Jakie macie doświadczenia?


Komentarze

  1. Gratki :) Ja nie zamówiałam bo nie mam zmywarki

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje. Jeszcze nie używałam.. zobaczymy jak się spisze

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje