Po raz kolejny o Sample City

Portal Sample City ( http://samplecity.pl) gości na moim blogu już nie po raz pierwszy. Do tej pory posty dotyczyły kampanii, do których udało mi się zakwalifikować. Dziś natomiast jeszcze raz tematem wpisu jest akcja w której niestety nie biorę udziału. Jakiś czas temu pojawiła się na portalu informacja o możliwości przetestowania produktu zapewniającego ubraniom miękkość, świeżość, wyjątkowy zapach i jednoczesną ochronę koloru. Do tej pory bliżej nie było określone jakiego produktu konkretnie dotyczyć miało testowanie. Dziś natomiast mogę Wam powiedzieć, że każda z osób wytypowanych do testu otrzymała koncentrat do płukania tkanin - Wansou. Produkty te jak czytamy na portalu: "...optymalnie zmiękczają tkaniny i nadają im przyjemny zapach. Koncentraty zawierają specjalną substancję o działaniu hydrofilowym, która zwiększa chłonność tkanin po praniu (szczególnie ręczników) i równocześnie ułatwia ich prasowanie."


Powyższe zdjęcia pochodzą ze strony http://samplecity.pl/
Koncentraty dostępne są w kilku wariantach zapachowych:
& Aloe vera - Z wyciągiem z aloesu oraz harmonijną kombinacją dwóch wzajemnie uzupełniających się zapachów drzewa cedrowego i kwiatu konwalii.
& Aqua flowers - o aromacie kwiatu tiare i lilii wodnej
& Charming romance - z kombinacją dwóch zapachów esencji ylang ylang i gardenii
& Mountain sky - o świeżym zapachu
& Balsam -  z dodatkiem protein jedwabiu, który w sposób optymalny zmiękcza tkaniny i nadaje im przyjemny, świeży zapach.
& Sensitive - Z dodatkiem specjalnej substancji zmiękczającej i wyciągiem z Aloe vera. Zmiękcza tkaniny i nadaje im przyjemny zapach świeżości.
& Aromatherapy with lotos extract - z wyciągiem z lotosu
& Aromatherapy Felicity feel - o romantycznym zapachu. 
To oczywiście tylko jeden rodzaj spośród bogatej oferty dostępnych produktów. Na stronie http://www.tomil.cz/pl/produkty, znajduje się całe mnóstwo środków. Spółka, która wprowadziła Wansou funkcjonuje na rynku od 1991r. Od tamtej pory oferuje i wprowadziła kilka marek: Mitia, Tania, Dr. Devil, Tomík, Tecchi, Wansou, Air menline. Stały się one popularne nie tylko w Czeskiej Republice ale jak widać, również i u nas zyskują coraz wyższą pozycję. Oczywiście to, o czym wspomniałam to jedynie namiastka. Wszystkie z Was, które zainteresował temat - zapraszam do odwiedzenia powyższej strony i zapoznania się bliżej z bogatą ofertą sklepu. 

Czy znacie ten produkt? A może są pośród Was szczęściary, którym udało się stać posiadaczkami koncentratu? Jakie macie doświadczenia?

Komentarze

  1. Ja niestety jeszcze nie miałam przyjemności brania udziału w żadnej akcji SC;(

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje