Black Coconut czyli czarny kokos

Wosk Black Coconut widziałam niejednokrotnie w Waszych postach. Zawsze otrzymywał mnóstwo pozytywnych opinii. Nie jest więc pewnie dla Was to żadnym zaskoczeniem, że decydując się na kupno swoich pierwszych wosków, on znalazł się wśród nich. Zwłaszcza, że pośród tak wielu dostępnych pastelowych barw ten niewątpliwie wyróżnia się ze względu na zdecydowaną czarną barwę. Sama nazwa przywodzi na myśl egzotyczny klimat. Oczami wyobraźni już widzę zlocisty piasek, palmy kokosowe a pomiędzy nimi rozwieszony hamak. W uszach brzmi szum, lazurowo-czystej wody. Sam zapach jest bardzo egzotyczny. Pierwsze wyczuwalne nuty to zdecydownie aromat kokosa. Po dłuższym wąchaniu można wyodrębnić również drzewo cedrowe. Początkowo zapach jest bardzo słodki. Z czasem jednak przebija się mocny aromat, który zdecydowanie kojarzy mi się z zapachem męskich perfum. Jest on bardzo przyjemny. W zaden sposób nie nudny. Skrywa w sobie nie lada tajemnicę. Przez co jest bardzo intrygujący. Jeśli zastanawiacie się nad jego kupnem ale macie jeszcze odrobinę wątpliwości zajrzyjcie do sklepu http://www.goodies.pl i przeczytajcie opinię. Mam nadzieję, że wpłynie na Was pozytywnie i ułatwi podjęcie decyzji. 
O zapachu...

Żeby wnętrze orzecha kokosowego mogło wypełnić się charakterystycznym, aromatycznym mleczkiem – cała palma filtruje i dostosowuje do swoich potrzeb dostępną jej wodę. To właśnie dzięki temu słodkie mleczko ma tak specyficzny, uwodzący smak i aromat, który w wosku Black Coconut urozmaicony został nutami drzewa cedrowego i elementami zaczerpniętymi z serca kolorowych, egzotycznych kwiatów. W tym niezwykłym połączeniu znany dobrze kokos pokazuje swoje nowe oblicze – słodkie, ale nie mdłe, uzależniające, ale nie nużące i – przede wszystkim – jeszcze bardziej egzotyczne! / pochodzi ze strony sklepu: www.goodies.pl/

Ja kupując ten wosk, nieco zasugerowałam się Waszymi opiniami. Dziś mogę śmiało stwierdzić, że wybór był znakomity. Warto było. Wosk bardzo przypadł mi do gustu. POLECAM !

Ten jak i poprzedni wosk pochodzi ze sklepu www.goodies.pl

Znacie woski Yankee Candle? Co myślicie o tym zapachu?

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje