Z miętą

Kolor miętowy obecny był już w zeszłym roku i został bez dwóch zdań dobrze przyjęty. Prócz tak modnych zestawień bieli i czerni oraz neonów stał się ulubionym kolorem. Pojawiał się na paznokciach, biżuterii czy akcesoriach. Jednak nie koniec na tym, bowiem coraz więcej ubrań: bluzek, spódnic, spodni czy sukienek miało ten włąśnie kolor. Zdecydowanie kolor ten przypadł do gustu ponieważ doskonale komponuje się z muśniętą słońcem skórą a połączony z bielą czy czernią wspaniale kontrastuje. Choć przez lata został zapomniany, dzisiaj jak i w zeszłym sezonie święci triumfy. Niewątpliwie dodaje lekkości i świeżości. Doskonale sprawdza się w stylizacjach wiosenno- letnich, za sprawą jak już wspomniałam bogatej gamy ubrań w tym właśnie kolorze. Każda dziewczyna czy  też kobieta znajdzie dla siebie odpowiedni odcień czy to bardziej pastelowy czy też zdecydowany. By wyjść na przeciw oczekiwaniom klientek pojawiła się kolekcja Moodo właśnie w takich letnich kolorach, Dla każdego coś fajnego! 
więcej o kolekcji na: http://www.moodo.pl
Zapewne każda z Was w swojej szafie zdążyła zgromadzić nie jedną a kilka rzeczy w tym właśnie kolorze. Na blogach bowiem z dnia na dzień przybywa zdjęć z ubraniami i dodatkami w tym kolorze,. Cóż zapewne się ze mną zgodzicie ze koloru tego nie da się nie lubić. 
Na koniec kilka inspiracji włąśnie w kolorze miętowym. Życzę wszystkim miłego oglądania i kto wie może staną się one dla kogoś inspiracją do takiej włąśnie stylizacji lub zakupu.Jak zdążyłyście zauważyć miętę noszą nie tylko zwykłe śmiertelniczki, jej zwolenniczek nie brakuje również pośród celebrytek.Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje