Obudzić szczęście - chwila relaksu

Ostatnie dni ze względu na piękną pogodę obfitują w brak wolnego czasu, co z kolei można zaobserwować na blogu w postaci rzadziej pojawiających się postów. Jednakże wczorajszy wieczór radykalnie różnił się od poprzednich. Na zewnątrz szalała burza, toteż postanowiłam oddać się błogiemu lenistwu z lekką lekturą w ręku. Jako że uwielbiam wprost czytać, dzisiaj udało mi się pochłonąć całą książę jak to mówią od deski do deski. Stwierdziłam również, że pozycja ta zasługuje na swoje pięć minut. Toteż postanowiłam pokazać Wam co wpadło mi w ręce. Książka o której chcę mówić i do przeczytania której gorąco Was zachęcam nosi tytuł - " Obudzić szczęście" i została napisana przez Susan Wiggs. Jak się domyślam coniektórym z Was autorka może być znana. Mnie jednak nie, bo po raz pierwszy sięgnęłam po pozycję jej autorstwa.  Jak pewnie zdążyłyście zauważyć na tylnej okładce prócz licznego grona patronów medialnych znalazło się również logo wydawnictwa - Harlequin. Nie trzeba wobec tego tłumaczyć jaki jest główny wątek książki.  Przyznam szczerze, że jest to lektura lekka, prosta i przyjemna. Wprost idealna na letnie wieczory. Pozwala zapomnieć o szarej codzienności i kroczyć szlakiem głównej bohaterki o imieniu Sarah. 
 Opowieśc ta mówi o losach autorki komiksów, która w momencie kiedy ją poznajemy wiedzie dostatnie życie u boku bogatego męża, przy którym wytrwale trwała w czasie jego zmagań z chorobą nowotworową. W momencie kiedy wydawaćby się mogło, że los się do niej uśmiechnął, bo choroba została pokonana a do pełni szczęścia brak im jedynie dziecka. Jak grom z jasnego nieba spada na nią zdrada męża. Wówczas postanawia, wrócić do swojego rodzinnego miasta by pozbierac się po traumie, która ją spotkała. W krótkim czasie okazuje się, że po wielu próbach zajścia w ciążę w klinice leczenia niepłodności, główna bohaterka spodziewa się dziecka.Sytuacja nieco się komplikuje zwłaszcza kiedy na swojej drodze spotyka przystojnego strażaka. Jeśli jesteście ciekawe jak potoczą się dalsze losy głównej bohaterki, siegnijcie jak najszybciej po książkę. 
Niewątpliwie muszę zwrócić Waszą uwagę również na coś więcej niż tylko ciekawa i bardzo romantyczna fabuła. Książka jak wiecie opowiada o losach autorki komiksów, toteż spójrzcie szata graficzna również została stworzona w tych klimatach i każdą kolejną część książki rozpoczyna histotyjka obrazkowa pisana przez życie głównej bohaterki i jej bliskich. 

Gorąco polecam. 
Jeśli chcecie bliżej poznać autorkę książki oraz jej twórczość zapraszam do odwiedzenia strony: http://www.harlequin.pl/autorzy/susan-wiggs

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje