Timotei with JERICHO ROSE Dream Volume

Szampon do włosów cienkich lub delikatnych, ze 100 % naturalnym ekstraktem z różowego grejpfruta. 
Jak pisze producent na opakowaniu: Szampon Timotei Wymarzona Objętość, wzbogacony naturalnym ekstraktem z różowych grejpfrutów, pozwala na uzyskanie zachwycającej objętości i witalnego wygladu Twoich włosów, zapewniając im naturanie zdrowy wygląd. 
NOWA przyjazna środowisku butelka! To opakowanie moze być w pełni recyklingowane i jest wykonane z 7% mniej plastiku.Szampon Timotei z różą z Jerycha to moje nowe odkrycie. Zwrócił jakiś czas temu moją uwagę na jednej ze sklepowych półek. Niewątpliwie, na wybór wpłynęła atrakcyjna, przezroczysta butelka, która obnaża całą zawartość. Zarówno płyn znajdujący się w środku jak i etykieta są w podobnej tonacji kolorystycznej. 
Szampon ten, zecydowanie różni się od szamponów, których używałam do tej pory. Jedną z różnic jest rodzaj zakrętki. Na wierzchu ma specjalnie wykonany odcisk, który należy nacisnąć by uwolnić szampon z butelki. Jak same widzicie aplikacja kosmetyku jest dziecinnie prosta, a to że znajduje sie właśnie w takiej przezroczystej butli można swobodnie kontrolować ilość szamponu. Uważam że tego typu zamknięcie butelki uchroni mnie przed wypłynięciem płynu, nawet gdy ktoś z domowników nieumyślnie przewróci pojemnik. A tym razem nie narazi mnie na niepotrzebne straty i nieplanowane wydatki.
Cóż, teraz kiedy znacie moją opinie na temat opakowania szamponu pora, przejść do doznań jakie gwarantuje.
Kosmetyk ma bardzo przyjemny zapach, który na długo utrzymuje się na włosach. Jako, że mam włosy cienkie i delikatne, priorytetem dla mnie jest to by szampon, nie obiążał moich włosów i nie powodował ich nadmiernego obciążenia.
Do tej pory używane przeze mnie kosmetyki do mycia włosów powodowały że pod koniec dnia były one przychlapnięte i sprawiały wrażenie nie mytych. Ten produkt natomiast powoduje, że włosy są świeże, pachnące przez cały dzień. A nawet i na drugi.
Zdecydowanie jest to mój Nr 1.
Polecam!!! 

-->

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje