Sesja dla Vanity Fair 2015

Drogie moje, nie tak dawno pisałam Wam o stylizacjach gwiazd, które uczestniczyły w uroczystej gali wręczenia Oscarów. Do dziś zdjęcia z czerwonego dywanu obiegły niemal cały świat. Teraz jednak w serwisie społecznościowym Instagram na oficjalnym koncie magazynu "Vanity Fair" pojawiły się przepiękne fotografie pochodzące z przyjęcia odbywającego się po zakończeniu ceremonii. Od kilku sezonów goście stają przed szansą, by pozować do zdjęć fotografowi Markowi Seligerowi.  Magazyn Vanity Fair, wspólnie z Instagramem zadbał o zaaranżowanie studia fotograficznego w sąsiedztwie sali, na której miało miejsce przyjęcie. Zatroszczono się o prostą scenerię, nastrojowe światło i pomysł na to, by uchwycić oscarowy szyk w nowoczesny sposób. Przed obiektywem, jak na tych rozmiarów galę przystało stanęły największe gwiazdy, których umiejętności pozowania w połączeniu ze świetnymi zdjęciami zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. 
Wśród nich znaleźli się między innymi: zdobywca statuetki dla najlepszego drugoplanowego aktora Eddie Redmayne, nagrodzony za rolę w"Whiplash", J.K. Simmons, najlepszy reżyser Alejandro Gonzales Inarritu a także Jennifer Aniston, Lady Gaga, Oprah Winfrey, Rashida Jones, Natalie Portman, Judd Apatow, Kate Upton, Rita Ora, Jason Wu, Karlie Kloss, Mindy Kaling, Adam Levine. 

Zdjęcie: Źródło
 Rita Ora
Zdjęcie: Źródło
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Zdjęcie: Źródło
Neil Patrick Harris
Zdjęcie: Źródło
Adam Levine i Bahati Prinsloo
Zdjęcie: Źródło
Oprah Winfrey
Zdjęcie: Żródło
Eddie Redmayne
Zdjęcie: Źródło
 Judd Apatow, Leslie Mann i Kate Upton
Zdjęcie: Źródło
Lady Gaga
Zdjęcie: Źródło
Natalie Portman i Rashida Jones
Te zdjęcia są tylko nielicznymi spośród całego ich mnóstwa. Jeśli zaostrzyły one Wasz  apetyt i chcecie więcej zapraszam Was do oglądania ich w sieci. 

Jak Wam się podoba owa sesja? Przypadła Wam do gustu?

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje