DIY: różane dekoracje

Drogie moje, nie tak dawno pisałam Wam tutaj o moim sposobie na nadanie wnętrzu walentynkowego klimatu. Wtedy to po raz pierwszy własnoręcznie przygotowałam dla Was origami w kształcie czerwonego serduszka. Dziś mam dla Was kolejny inspirujący post, w którym zobaczycie jak zrobić nie mniej interesującą dekorację w postaci kwiatu róży. Do jej zrobienia zainspirowała mnie towarzysząca mi pogoda. Za oknem dziś świeciło cieplutkie słoneczko, które dawało przedsmak nadchodzącej wiosny.


Pomyślałam więc czemu by nie przenieść tego klimatu do mojego wnętrza. Oczami wyobraźni już widziałam świeże, pachnące cięte róże. Choć pewnie Wam na myśl przyszło nic innego, jak żonkile czy tulipany. Póki co, ze względu na trwającą nadal chorobę, nie mogę wybrać się po moje ukochane czerwone różyczki do kwiaciarni. Postanowiłam wobec tego własnoręcznie przygotować sobie taką właśnie różaną dekorację.


Do jej przygotowania potrzebujecie kolorowego kartonu w kształcie kwadratu. Ja do tego wykorzystałam czerwoną figurę o wymiarach 15 cm x 15 cm.

Szczegółowy film o tym jak własnoręcznie przygotować dekoracyjny różany kwiat origami znajdziecie poniżej. 


Wszelkiego rodzaju kwiatowe dekoracje są świetną propozycją, która idealnie sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu od salonu po sypialnię. To w jaki sposób spożytkujecie wykonany kwiat, tak naprawdę zależy od Waszej kreatywności. U mnie jest to chyba jedno z najbardziej oczywistych połączeń, jakie możecie spotkać w kobiecych wnętrzach: róże i perły.
Nie ma chyba pośród nas kobiet, które nie uwielbiały by zarówno jednego jak i drugiego. Stąd pewnie nikogo taki zestaw nie zdziwi. Po mozolnym składaniu papieru wreszcie moja pierwsza róża ujrzała światło dzienne. Zastanawiałam się długo, jak wyeksponować jej wdzięki. Ostatecznie więc umieściłam kwiat w szklanym naczyniu o kształcie serca. W jego wnętrzu spoczęły różnokształtne perłowe koraliki. Kilka z nich umieściłam obok niego.

Niekwestionowanego uroku całej dekoracji dodaje dobrze Wam już znana dekoracyjna podkładka, przeszywana złotą przędzą. Nie mniej wdzięcznie wygląda zestawione to wszystko z nocną lampką, białym kominkiem Yankee Candle, lampką nocną oraz mnóstwem kolorowych świeczek.Jak Wam się podoba moja propozycja dekoracji wnętrza? Przypadła Wam do gustu?


zBLOGowani.pl

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje