W oczekiwaniu na...

Odkąd kosmetyki stały się powszechnie dostępne za sprawą wszelakich drogerii, zasadniczo ograniczyłam korzystanie z ofert sprzedaży bezpośredniej. Jednak muszę z bólem przyznać, że jestem typem chomika i lubię robić zapasy. W tym również kosmetyków. Do tego jak chyba każda kobieta nie mogę się oprzeć pokusie, kiedy zachęcają do zakupu atrakcyjne opakowania, zapachy czy wszelakie błyskotki. Ciężko jest mi odmówić sobie nowych, intrygujących zapachów.
Często sięgam po te z wszelakich drogerii. Totez z czasem udało mi się całkiem niezłą kolekcję zgromadzić.

Ostatnio natomiast urzekł mnie zapach pod nazwą - Enigma z oferty firmy Oriflame. I właśnie na nie wyczekuję. Zapach przypadł mi do gustu, kiedy tylko go powąchałam. Potem co prawda zupełnie o nim zapomniałam, dopóki nie sięgnęłam po katalog i nie natknęłam się na nie. Przez chwilę wachałam się, ale ostatecznie się skusiłam.

Toteż oczekuję na 50 ml buteleczkę perfum o zapachu róży, jaśminu i paczui. Już sama ta mieszanka powoduje, że chce się je mieć. Zwłaszcza, że długo utrzymują się na skórze. Nie jedynym plusem jednak jest ich zapach. Wystarczy spojrzeć na buteleczkę, by wiedzieć, że ten niezwykły kształt to doskonała ozdoba toaletki. Jednak to nie koniec. Perfumy dostępne są w cenie 79,90, podczas gdy wcześniej kosztowały 119 zł. Doadtkowo za równowartość tej ceny otrzymuję również krem do ciała o tej samej nucie zapachowej o pojemności 250 ml. Więc wcale nie taki najmniejszy. 
Być może w ciągu dwóch najbliższych dni, uda mi się być już posiadaczką wspomnianego zestawu,. Wówczas napewno zamieszczę wykonane przeze mnie zdjęcia. 

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje