Pianka do kąpieli - Organique

Pianka do kąpieli to moje ostatnie odkrycie. Jest to bez watpienia zasługa pudełka Glossybox, w którym to właśnie znalazłam wspomniany produkt.
Jak pisze producent: " Pianki do mycia ciała  to alternatywa żelu pod prysznic. Jest to produkt wyjatkowo delikatny, przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry. Puszyste pianki intensywnie nawilżają i pielęgnuja skórę ( dzięki zawartości gliceryny organicznej powyzej 30 %) a przyjemne zapachy na długo pozostają na jedwabiście gładkiej skórze. Specjanie dobrane olejki zapachowe, w zależności od ich rodzaju, koją lub pobudzają zmysły".
Produkt dostępny jest w kilku wariantach:
  • kolonialna
  • mleko
  • grecka
  • Afryka
  • pomarańcza
Sposób użycia jest niezwykle prosty. Niewilką ilość należy nanieść na wilgotna gąbkę lub bezpośrednio na skórę. Wmasować okrężnymi ruchami w celu uzyskania piany, po czym spłukać. 

W pierwszej chwili, kiedy zobaczyłam wspomniany produkt miałam mieszane uczucia. Jako, że miał być to pełnowymiarowy kosmetyk, spodziewałam się nieco większego opakowania. Jak się okazało produkt ten ma właśnie taką 100 ml pojemność. Pojawił się też zaraz niepokój, że pianka skończy się zanim na dobre zdołam ją poznać. Obawy jednak szybko minęły wraz z perwszym użyciem.
Produkt, który otrzymałam jest o zapachu orzeźwiającej pomarańczy. Samo opakowanie ma bardzo atrakcyjny wygląd. Uwagę przyciąga przede wszystkim oryginalne, tłoczone wieczko z emblematem firmy.
Otwierając opakowanie naszym oczom, ukazuje się delikatna pianka, która roztacza wokół piękny zapach. 
Rzeczywiście na pierwszy rzut oka może się wydawać że 100 ml na długo nie wystarczy. Jednak juz pierwsze użycie wyprowadza człowieka z błędu. Wystarczy bowiem już niewileka ilość produktu by uzyskać odpowiednią do kąpieli ilość piany. 
Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Dobrze się pieni, wspaniale oczyszcza, odświeża oraz w moim przypadku orzeźwia za sprawą zawartych ekstraktów cytrusów.
Zdecydowanie zachęcam do wypróbowania produktu!

-->

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje