Domowy salon fryzjerski z Babyliss

Drogie moje, dotychczas w swoich postach koncentrowałam się na kosmetykach, które swoim działaniem są w stanie zdziałać prawdziwe cuda. Tym razem dla odmiany mam dla Was inne cudeńko - babyliss brushing 1000. Jestem pewna, że wiele z Was wie o czym mówię, te z Was, które nie wiedzą już za chwilę poznają to magiczne urządzenie.

 

Chyba każda z nas lubi ten moment, kiedy opuszcza salon fryzjerski z perfekcyjnie ułożoną fryzurą. Jednak trwa to zwykle do pierwszego mycia głowy, kiedy to cały trud włożony przez fryzjera pryska niczym bańka mydlana. Babyliss jest po to, byśmy mogły każdego dnia cieszyć się doskonałą fryzurą. Czym więc właściwie ono jest?

Otóż, drogie moje Babyliss jest obrotową loko-suszarką, która jest rewolucją w samodzielnym układaniu włosów. Wraz z nią proces ten trwa zaledwie kilka minut, nie wymaga wysiłku a otrzymany dzięki niej efekt jest porównywalny z tym uzyskanym w dobrym salonie fryzjerskim. Loko-suszarka w tej samej chwili suszy, podkręca włosy, podnosi je u nasady i nabłyszcza dzięki funkcji jonizacji. Obrotowa głowica, w którą jest wyposażona pokryta została specjalną ceramiczną powłoką. Ma ona za zadanie chronić włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Loko-suszarka dostępna jest w poręcznym etui, które ma za zadnie przechowywać oferowane w zestawie końcówki: szeroką szczotkę do modelowania włosów długich i półdługich, węższą do modelowania włosów krótszych lub pocieniowanych, końcówkę prostującą oraz koncentrator do precyzyjnej stylizacji włosów.O Babyliss słyszałam już wcześniej jednak nie przywiązywałam większej uwagi do tego, co znajduje się w ofercie. Dopiero kilka dni temu, przez zupełny przypadek natknęłam się na reklamę gdzieś w sieci. Nie ukrywam, że produkt zrobił na mnie nie małe wrażenie i zaczęłam się zastanawiać nad kupnem. Przy pierwszej nadarzającej się okazji przejrzałam dostępne propozycje w sieci, potem odwiedziłam pobliski sklep by porównać ceny. W momencie kiedy dostrzegłam Babyliss wiedziałam, że je chce. Od razu sięgnęłam po nie i powędrowałam do kasy.Loko- suszarka jak już zdążyłam Wam nadmienić była zapakowana w tekturowe pudełko wewnątrz którego znajdowało się czarne, etui z logo Babyliss. Prócz wspomnianego urządzenia, znalazłam tam również kilka końcówek. Póki, co nie poznałam jeszcze wszystkich możliwości tego produktu - na razie miałam okazję wypróbować jedną z czterech. Tak więc jeszcze wszystko przede mną. Miałam co, prawda pewne dylematy po zakupie - choćby taki czy zrobiłam dobrze czy źle? czy warto? a może jednak są to pieniądze wyrzucone w błoto? i co z poborem energii? - urządzenie ma moc 1000W- czy moje rachunki drastycznie wzrosną? Mam nadzieję, że z czasem uda mi się rozwiać niemal wszystkie wątpliwości.


Zdjęcie: Źródło

Pierwsze próby mam już za sobą. Przekonałam się że urządzenie to ma potencjał i na pewno się z nim polubię. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie potrafię jeszcze posługiwać się nim perfekcyjnie dlatego postanowiłam skorzystać z kilku porad jakie znalazłam na stronie Babyliss.

Porady. Jak używać loko-suszarki.
Przy użyciu loko - suszarki z obrotową szczotką możesz wyprostować włosy, dodać im objętości, nadać porządany kształt i uzyskać perfekcyjną fryzurę.
Rekomendowane produkty: 2735E / AS550E / AS530E / AS130E

Krok 1

  • Podziel włosy na kilka sekcji, podnieś do góry i przypnij spinką lub klipsem motylkowym u nasady włosów. Wybierz jedno pasmo.
Krok 2

  • Zawiń włosy na szczotkę i przesuń przycisk do pozycji "I". Gdy zapoznasz się lepiej z obsługą loko-suszarki z obrotową szczotką, możesz zwiększyć prędkość obrotów.
Krok 3

  • Naciskaj przycisk ">" lub "<" w zależności od efektu jaki chcesz uzyskać. ">" służy do podwinięcia końcówek do wewnątrz, "<" do wywinięcia końcówek na zewnątrz.
Krok 4

  • Umieść szczotkę pod pasmem włosów, zaczynajc od nasady włosów, cały czas naciskając przycisk ">" lub "<". Przesuwaj szczotkę w dół, aż do końcówek. Każde pasmo przeciągnij raz, i zacznij tą samą czynność na kolejnym paśmie. Aby uzyskać długotrwały efekt, użyj na koniec funkcji chłodnego nawiewu powietrza.
Profesjonalna porada

  • Aby nadać włosom maksymalną objętość, przez kilka sekund przytrzymaj szczotkę z nawiniętymi włosami, na wysokości nasady włosów. Upewnij się, że wybrałaś produkt odpowiedni dla swojej długości włosów. Dla długich włosów rekomendujemy BaByliss Beliss 2735E, a do włosów średnio-długich A


A Wy znacie ten produkt? Miałyście okazję go wypróbować? A może podobnie jak ja dopiero się na niego skusiłyście?

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje