Urokliwe inspiracje ...

Drogie moje, panująca za oknem pogoda, coraz niższe temperatury oraz deficyt liści na drzewach daje nam wszystkim do zrozumienia, że właśnie ta pora roku zadomowiła się nam na stałe. Dni upływają, jeden za drugim i nim wszyscy się zorientujemy zawita zima - ja sama korzystając z nieco luźniejszych momentów poświęcam czas na nadrabianie filmowych zaległości, powroty do ulubionych pozycji książkowych oraz sięganie po coraz to nowe. Nie brak mi również chęci ku temu, by pochylić się nad inspiracjami i poszukać tych, które najbardziej przypadną mi do gustu. Przyznam Wam,że ostatnio takim moim źródłem inspiracji jest powszechnie znany Pinterest, gdzie zasób przecudnych fotek jest ogromny i trudno mu się nie tylko oprzeć ale i wybrać te naj.


 


Zdjęcie: Źródło Zdjęcie: Źródło


Dzisiejszy post więc dla odmiany będzie takim inspirującym, w którym chcę pokazać Wam to, co mnie zachwyca. To pozwoli Wam odrobinę lepiej mnie poznać. Nie ukrywam, że uwielbiam piękne wnętrza, przedmioty, miejsca.
Zresztą chyba jak każda kobieta cenię wszystko to co, w jakiś sposób jest atrakcyjne. Patrząc na niektóre przedmioty naprawdę trudno jest określić, co jest w nich takiego że się podobają a mimo to nie sposób oderwać od nich wzroku. Tym razem więc mam dla Was post, gdzie wszystkie słowa są zbędne bo zdjęcia mówią same za siebie...Zdjęcie: Źródło Zdjęcie: Źródło


Zdjęcie: Źródło Zdjęcie: Źródło
Zdjęcie: Źródło Zdjęcie: Źródło

 

Zdjęcie: Źródło Zdjęcie: Źródło

Jak oceniacie powyższe inspiracje? Czy podobnie jak mnie skradły Wasze serca? 


Komentarze

 1. Piękne inspirację. Ja najbardziej lubię w okresie jesiennym i zimowym lampiony, świeczki... ten cały klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne! bardzo klimatyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne te obrazki! Aż nie wiem, która z inspiracji najlepsza, we wszystkich się zakochałam ;)
  Pozdrawiam
  Zapraszam do mnie : http://snowarskakarolina.blogspot.com/
  PS: Obserwuję i liczę na rewanż

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje