Pomysły na świąteczne prezenty i mikołajki!Grudzień, jako jeden z nielicznych obfituje w całe mnóstwo okazji do obdarowywania się upominkami. Najpierw 6 grudnia - Mikołajki. Zaraz potem święta. Wówczas pojawia się problem, co też kupić bliskim nam osobom. Jednym oczywiście kupno upominku nie nastręcza żadnych trudności, innym natomiast spędza sen z powiek. Nie brakuje też i takich, którzy kupno prezentów mają już za sobą, ponieważ systematycznie robili zakupy w ciągu roku. Sądząc po kolejkach i tłumach ludzi, przemierzających sklepowe alejki w poszukiwaniu upominków, co niektórzy odkładają to na ostatnią chwilę. Wówczas pojawia się dylemat - co też kupić? Zakup mikołajkowego czy też świątecznego upominku, nie musi jednak wiązać się z dużym wydatkiem. Nie o to chodzi. Najważniejsze jest to, by obdarować kogoś z potrzeby serca  - włożyć w jego wybór i kupno dużo siebie. Upominek, ten ma uświadomić bliskiej nam osobie, że jest dla nas ważna. Zadaliśmy sobie trud, by wybrać to co najlepsze. 
Przeglądając oferty sklepów stacjonarnych czy internetowych można znaleźć całe mnóstwo artykułów, które mogą posłużyć jako piękny upominek. Są tam takie do pięćdziesięciu złotych, do stu złotych oraz powyżej stu. Oczywiście można kupić też coś znacznie droższego, jednak podarowanie czegoś bardzo drogiego może obdarowanego wprowadzić w niemałe zakłopotanie. Dobrze więc jest unikać takich sytuacji i obdarować bliskich upominkiem w rozsądnej cenie. 
Doskonale zdaję sobie sprawę, że są wśród Was tacy, którzy kupno prezentu odkładają na ostatnią chwilę. Postanowiłam wobec tego, przedstawić Wam kilka moich propozycji upominków w różnych przedziałach cenowych. Mam nadzieję, że niektórym z Was ułatwi to wybór prezentu, chociażby na zbliżające się mikołajki - pomimo że zostało do nich tak niewiele czasu. 
Oczywiście propozycje te mogą być inspiracją na nieco jeszcze oddalone święta.
Zapraszam Was do oglądania i kto wie, może również do zainspirowania się. 
A Wy jakie upominki preferujecie dla swoich najbliższych? Chętnie poznam Waszych faworytów. 

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje