Jesienny must have

Za oknem krajobraz coraz bardziej przypomina jesienny. Na samą myśl o wyjściu rano z ciepłego domu dostaje gęsiej skórki postanowiłam wobec tego rozejrzeć się nad jakimś wierzchnim okryciem a dokładniej zapoznać się z aktualnymi trendami na sezon jesień/ zima 2013/2014. Warto wobec tego zadać sobie pytanie - co będzie modne tej jesieni? 
Podążając za aktualnymi propozycjami prosto od światowej sławy projektantów koniecznie w naszej szafie powinien znaleźć się płaszcz. Jednak nie pierwszy lepszy a must have tej jesieni - bo w kratkę. Krata jest elementem angielskiej garderoby i na dobre zadomowiła się w modzie. Prócz płaszczy deseń ten pojawia się również na innych częściach damskiej garderoby. Króluje na sukienkach, spodniach, butach. W szczególności jednak na płaszczach. Trend ten lansuje między innymi Celine, Stella McCartney, D&G, Tommy Hilfiger, Prada, Louis Vuitton i Marc Jacobs.
Na pokazie Celine
/East News/ Zeppelin

Na pokazie Prady
/East News/ Zeppelin

Pokaz Tommy Hilfiger
/East News/ Zeppelin

Marc by Marc Jacobs
/East News/ Zeppelin
W nadchodzącym sezonie jesień/zima modne będą niemalże przeróżne warianty zarówno pod względem kroju jak i barwy. Z powodzeniem można sięgnąć po krótki, dziewczęcy płaszczyk jak i długi płaszcz inspirowany męskim lookiem. Te ostatnie ze względu na ich oversizowy charakter szczególnie upodobali sobie projektanci.
Co do wyboru koloru wybór jest również bogaty. Modne są te w tradycyjnych barwach bieli i czerni lub szarości i bieli. Można też śmiało sięgnąć po coś znacznie odważniejszego - czyli połączenie czerwieni z czernią, granatu czy brązu. Modna jest wobec tego zarówno tradycyjna krata jak i pepitka.A Wy macie już płaszczyk na jesień?

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje