Klocki Lego - prezent ponadczasowy

Mamy co prawda dopiero listopad, ale nim się obejrzymy nadejdzie grudzień, jeden z najbardziej magicznych miesięcy w roku. Tym samym przyjdzie się nam ponownie zmierzyć z  nie lada wyzwaniem, jakie stanowi najpierw kupno prezentów mikołajkowych a następnie gwiazdkowych. Choć obecnie zadanie to dla mnie nie jest proste to przyznam, że zanim dzieciaki podrosły było jeszcze trudniejsze. Wielokrotnie rozważałam kupno dla nich klocków Lego, jednak wydawały mi się one do nich jeszcze za małe. Tymczasem teraz, po latach dowiaduję się, że są również takie przeznaczone nie tylko dla starszych dzieci i dorosłych, ale również dla niemowlaków powyżej 12 miesięcy. Noszą one nazwę LEGO Duplo i powstały z myślą o niesamowitej zabawie, połączonej z poznawaniem nowego, otaczającego świata. 

Mam jednak świadomość, że nadal wielu rodziców, podobnie jak ja żyje w przeświadczeniu, jakoby klocki nie były odpowiednie dla małych dzieci a o tym konkretnym modelu nie ma nawet pojęcia. Na szczęście powszechny dostęp do sieci, poszerza horyzonty wielu dorosłych, uświadamiając im istnienie tego rodzaju zabawek i ich wpływ na rozwój ich pociech, poprzez poznawanie przez nie kształtów i kolorów, które stymulują pracę mózgu i wspomagają naukę rozpoznawania barw. Myli się jednak ten, kto sądzi że na tym kończy się dobroczynny wpływ tych klocków. Można je użyć na wiele sposobów począwszy od układania a kończąc na segregowaniu ich według kolorów. Dostępne są również zestawy, które pozwalają na naukę alfabetu oraz liczenia poprzez zabawę. Możecie również urozmaicić nimi kąpiel Waszego dziecka, jeśli od nich stroni, wykorzystując postaci pływających zwierzątek. Możliwości jest naprawdę mnóstwo. 

Mam świadomość, że dla Was jako rodziców liczy się nie tylko maksymalne zadowolenie Waszego dziecka, ale przede wszystkim jego bezpieczeństwo. W przypadku zestawów Lego Duplo, możecie być spokojni. Wyróżniają się one wysoką jakością. Wykonane są ze specjalnego, testowanego plastiku, który spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. To właśnie temu widocznemu profesjonalizmowi i niezawodności, klocki Lego zawdzięczają swoją popularność. Wy tymczasem zapewniacie swojemu dziecku niesamowitą zabawę a sobie gwarancję, że dziecko bawi się bezpiecznymi produktami. Nie bez znaczenia jest tu kwestia wielkości klocków, które przecież niejednokrotnie trafiają do ust Waszego malucha. Decydując się na zestaw Lego Duplo, nie musicie się martwić, że jego elementy zostaną wchłonięte lub spowodują zakrztuszenie. Zarówno kształt jak i wielkość zostały dostosowane do najmłodszych. Zyskujecie pewność, że dziecko jest bezpieczne podczas zabawy na najwyższym poziomie. 

Jak już wspominałam zbliża się miesiąc grudzień, trzeba więc będzie przygotować upominki dla najmłodszych i już niedługo stanę przed tym dylematem. Powoli więc rozglądam się w sieci za prezentami i pomyślałam, że może wreszcie pora wybrać klocki Lego, które przecież mają ponadczasowy charakter i mimo zmieniających się trendów nadal uznawane są za jedną z najlepszych form zabawy. Tą drogą trafiłam do sklepu internetowego KLOCKI-2.PL, miejsca gdzie istnieje możliwość zamówienia tejże oto zabawki w przeróżnych zestawach od bajkowych po niezwykle skomplikowane konstrukcje. Wybór jest naprawdę szeroki, z pewnością więc zadowoli zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Lego, jak i największych koneserów. Decydując się na kupno zestawu Lego możecie być pewni, że trafi do Was produkt oryginalny i najwyższej jakości. Tu bowiem nie ma mowy o jakichkolwiek ustępstwach. Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości. Sklep KLOCKI-2.PL cechuje również krótki czas realizacji zamówień, co oznacza że zakupiony przez Was zestaw dotrze szybciej niż byście się tego spodziewali. A jeśli macie obawy czy taki wydatek nie obciąży Waszego domowego budżetu - zapewniam, możecie być spokojni. Ceny są na tyle konkurencyjne, że z powodzeniem każdy może sobie na nie pozwolić. 

Teraz chyba nie macie już wątpliwości, podobnie jak ja - klocki Lego są jednym z najlepszych prezentów, jakie można podarować. Są wielofunkcyjne i wpływają na rozwój dziecka. Dostarczają nie tylko zabawy, ale pobudzają kreatywność, rozwijają zdolność logicznego myślenia i poprawiają umiejętności manualne. Dajecie więc swoim pociechom niezapomniane chwile, jednocześnie wpływając na ich rozwój. Jeśli towarzyszyły Wam jeszcze jakiekolwiek wątpliwości to wierzę, że w tym momencie zniknęły.

Podzielcie się czy Wasze pociechy mają klocki Lego? Może polecacie jakieś konkretne zestawy, które będą odpowiednie dla 9 letniej dziewczynki i 4 letniego chłopca? 

Wpis sponsorowany.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje