Smartwatch Garett Women Sara & niespodzianka dla Was

Powrót do niezdrowych nawyków żywieniowych, brak aktywności fizycznej, siedzący tryb pracy i wprowadzony lockdown, skutkowały pojawieniem się u mnie nadprogramowych kilogramów. Pewnego dnia powiedziałam: dość! Postanowiłam wziąć się za siebie, zadbać o zdrowie, poprawić kondycję, zyskać lepszy wygląd i więcej pewności siebie. Jeszcze do niedawna ograniczyłabym się wyłącznie do zmiany nawyków żywieniowych i zwiększenia aktywności fizycznej. Tymczasem teraz pomyślałam, że mogę zrobić coś więcej.


Na nadgarstkach wielu ludzi widziałam niepozorne, sportowe opaski, które pozwalały im na bieżąco monitorować aktywność. Dlaczego więc i ja nie miałabym spróbować, skoro mam taką możliwość? Zdecydowałam się na biżuteryjny, damski smartwatch o subtelnym a zarazem delikatnym wyglądzie, który zamiast typowej sylikonowej opaski posiada niezwykle kobiecą bransoletkę. Nie był to jednak przypadkowy wybór. Pomyślałam bowiem, że idealnie sprawdzi się w przypadku każdej stylizacji, nie wzbudzając przy tym moich obaw, jako by do niektórych pasował niczym kwiatek do kożucha. 


Smartwatch Garett Women Sara

Na pierwszy rzut oka ten smartwatch, niczym nie różni się od zwykłego zegarka. Ot, taka niepozorna błyskotka. Tymczasem jego wnętrze skrywa całe mnóstwo przydatnych funkcji, które w moim przypadku świetnie sprawdzają się podczas podejmowanych aktywności. Nieprzypadkowo zatem najczęściej używam krokomierza do mierzenia przebytego dystansu oraz trybów sportowych, pozwalających monitorować ilość spalonych kalorii. Choć może nie mówię o tym głośno to sam smartwatch i posiadane przez niego funkcje działają na mnie motywująco, popychając do podejmowania działań  każdego dnia. 


Po tym, jak wspomniałam Wam, do czego najczęściej używam smartwatcha, ktoś mógłby pomyśleć, że na tym kończą się posiadane przez niego funkcje. Tymczasem, te o których wspomniałam to zaledwie niewielka część tego, czego możecie się spodziewać. 


Na początek warto wspomnieć, że jest to urządzenie wodoszczelne (IP67) oraz odporne na kurz i pył. Sprawdzi się zarówno w przypadku urządzeń z systemem operacyjnym Android jak i iOS. Tym, co z pewnością nie pozostaje niezauważone w przypadku tego smartwatcha jest jego kolorowy wyświetlacz, który przyciąga ciekawskie spojrzenia, cieszy oko i jednocześnie pozwala w pełni korzystać z funkcjonalności, zapewniając lepszą jakość użytkowania. Wystarczy uruchomić Bluetooth by w czytelny sposób informował o połączeniach telefonicznych, smsach i wiadomościach z mediów społecznościowych. Choć na początku mojej przygody ze smartwatchem funkcja ta może nie była przeze mnie doceniana to teraz dostrzegam jej zalety. Niejednokrotnie już pozwalała mi dyskretnie sprawdzić połączenia czy wiadomości, oszczędzając przy tym ostentacyjnego wyciągania telefonu.  


Na sam koniec zostawiłam dwie, jakże różne od siebie ale niezwykle intrygujące funkcjonalności urządzenia, o których warto tu wspomnieć. Pierwszą z nich jest możliwość monitorowania snu, przy pomocy czujniku ruchu i pulsometru. W moim przypadku analizując poszczególne fazy nocnego odpoczynku pozwoliła mi ona odpowiedzieć na pytanie: o ciągle towarzyszące zmęczenie? 

Druga z funkcjonalności to coś, co przez producenta określane jest mianem zdalnego aparatu. Prościej mówiąc jest to możliwość uruchamiania migawki aparatu smartphona przy użyciu smartwatcha. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwiłoby życie, wszystkim tym, którzy musieli korzystać z selfiesticka lub prosić o pomoc innych. Jak funkcjonalność ta wypada w rzeczywistości ? Czas pokaże... Wstyd się przyznać, ale dopiero dziś ją odkryłam więc jeszcze nie zdążyłam wypróbować. 


To o czym Wam tu dzisiaj napisałam to tylko kropla w morzu, jeśli chodzi o funkcjonalności tego oto smartwatcha. Po więcej odsyłam Was do strony producenta, gdzie znajdziecie znacznie więcej informacji. Prezentowany przeze mnie model o nazwie Sara, dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. Każda z Was zatem znajdzie tę idealną dla siebie. Powiem Wam nawet więcej to zaledwie jedna z mnóstwa propozycji, jakie możecie tam znaleźć, toteż wybór nigdy nie jest prosty. 


A teraz niespodzianka dla Was, której z pewnością się nie spodziewacie. Firma Garett Electronics przygotowała kod rabatowy - magdabloguje, który uprawnia do 20% zniżki na cały nieprzeceniony asortyment dostępny na stronie www.garett.com.pl

*Wpis powstał w ramach współpracy z marką Garret Electronics 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje