Wyjątkowy prezent? Wizyta w warszawskiej klinice Le Spa

Wakacje wielkimi krokami zbliżają się ku końcowi. Niektórzy jeszcze delektują się ostatnimi dniami urlopu, podczas gdy inni zdążyli  dawno o nim zapomnieć a na ich twarzach już maluje się zmęczenie. O kolejnym urlopie, póki co mogą tylko pomarzyć. Pojawia się wówczas szereg pytań - Co robić? Jak sobie radzić i gdzie szukać pomocy? Odpowiedź tymczasem nasuwa się sama. Nic tylko udać się do wyjątkowego miejsca, jakim jest Klinika Le Spa. To właśnie tam, w samym sercu Warszawy, wśród zabytkowych kamiennic przy ulicy Mokotowskiej 55 od 1997 roku funkcjonuje gabinet medycyny estetycznej, gabinet kosmetyczny oraz salon masażu.


Miejsce to idealnie wkomponowało się w otaczającą je architekturę i zachwyca swoich klientów nie tylko efektami zabiegów lecz także klimatycznymi wnętrzami i kuchnią na światowym poziomie. W ówczesnym świecie, kiedy to żyjemy w ciągłym pośpiechu to właśnie takie miejsca jak to mogą stać się azylem, do którego chętnie będziemy wracać. Obecnie mówi się, że z usług świadczonych przez tego typu instytucje korzystają przeważnie panie.

Tymczasem panowie także coraz cześciej decydują się na zabiegi medycyny estetycznej. Wygląd stał się ważnym aspektem  ich życia. Dążą do zachowania nienagannej sylwetki i odpowiedniej pielegnacji twarzy i ciała. Dokładają zatem wszelkich starań, by sprostać utartym kanonon. Coraz częściej wiąże się to z wizytą w gabinecie medycyny estetycznej czy kosmetycznym. Dawno przestało być to powodem do wstydu. I choć nie ma na to żadnych oficjalnych raportów to pracownicy gabinetów szacują, że ilość odwiedzających ich mężczyzn kształtuje się na poziomie około 15 %.


W ofercie kliniki Le spa również czeka na panów szereg dedykowanych im zabiegów. Mogą wówczas kompleksowo zadbać o swoją twarz, ciało i dłonie, poddać się zabiegom medycyny estetycznej i aparaturowym. Wraz z rosnącym zainteresowaniem pielęgnacją przed tak ważnym wydarzeniem, jakim jest ślub przygotowano pakiety, dostosowane do potrzeb przyszłych Panów Młodych, którzy juz 100 dni wcześniej mogą o siebie zadbać.

Wśród klientek kliniki jednak nadal prym wiodą panie. W gościnnych progach kliniki często witają kobiety, które znamy z pierwszych stron gazet - Ada Fijał, Paulina Sykut - Jeżyna, Paulina Krupińska czy Maja Bohosiewicz. To wlasnie tutaj odnajdują one wszystko, co ważne: piękno, spokój i profesjonalizm. Le Spa bowiem dokłada wszelkich starań by zapewnić zarówno im, jak i wszystkim innym klientom najwyższy poziom prywatności i dyskrecji. Mogą skorzystać z osobnego, dyskretnrgo wejścia i strefy VIP.Wewnątrz natomiast czekają wysokiej klasy kosmetyki, takich marek jak Valmont, Danne Montague King, Selvert Thermal, Image Skincare oraz Decleor, które w rękach doświadczonego personelu gwarantują najlepsze efekty estetyczne i medyczne w oparciu o nowoczesne technologie i unikalne sposoby wydobywania piękna.

Dla swoich klientek  salon przygotował bogatą ofertę zabiegów, z czego każdy poprzedzony jest indywidualną diagnozą, umożliwiającą stworzenie spersonalizowanego planu pielęgnacji. Prócz działań ukierunkowanych na twarz, ciało, dłonie i stopy, dostępne są jeszcze inne obejmujące zabiegi aparaturowe, medycynę estetyczną, ginekologię estetyczną, depilacje, masaże, modelowanie sylwetki i makijaż.


Tak jak było to w przypadku przyszłych Panów Młodych, podobnie jest jeśli chodzi o przyszłe Panny Młode. Dla nich także przygotowane zostały specjalne pakiety, z których każda wybierze dostosowany do swoich potrzeb, tak by w tym wyjątkowym dniu prezentować się wspaniale. Choć wydawać by się mogło, że w tym miejscu oferta dedykowana paniom już się kończy to zdradzę Wam, iż dostępny jest jeszcze jeden pakiet.

Skierowany jest on do przyszłych mam, które już od czwartego miesiąca mogą skorzystać chociażby ze specjalnego masażu odprężającego. Na tym jednak jeszcze nie koniec. Czeka tam na nie wyjątkowy rytuał dedykowany przyszłym mamom, refleksologia stóp oraz drenaż limfatyczny.


Jak zatem widzicie oferta dostępnych zabiegów w klinice Le Spa jest bardzo bogata i sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta. Jeśli więc chcielibyście sprawić komuś wyjątkowy prezent to koniecznie podarujcie voucher do Le Spa. Niedługo Dzień Chłopaka, może więc wreczycie swoim mężczyznom nietypowy upominek lub wspólnie z nimi spędzicie ten czas w tym niezwykłym miejscu? 

* Artykuł powstał w ramach współpracy

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje