Wypadki chodzą po ludziach, ale z każdej sytuacji jest wyjście...

Drogie moje, te z Was, które czytają mojego bloga regularnie z pewnością zdążyły zauważyć pewną prawidłowość, dotyczącą tematyki jaką poruszam. W swoich postach nie piszę wyłącznie o sprawach lekkich i przyjemnych, bo przecież życie to nie bajka i doświadczamy w nim różnych sytuacji. Nie zawsze jest różowo, dlatego czasem tematyka mojego bloga dotyka znacznie poważniejszych dziedzin. Świat idzie do przodu w związku z tym jesteśmy z dnia na dzień wręcz bombardowani nowymi, zupełnie dotąd nie znanymi sytuacjami, z którymi nie zawsze potrafimy sobie poradzić. Przyznam się Wam, że ja często poszukuję odpowiedzi na nurtujące mnie pytania w sieci. Zamieszczając potem własne posty również dokładam wszelkich starań by były one kiedyś, dla kogoś pomocne. We współczesnym świecie bardzo wiele się dzieje. Każdego dnia słyszy się o przeróżnych nieszczęściach, które spotykają ludzi. Rozpisują się o nich gazety, pojawiają się informacje na stronach internetowych i w wiadomościach telewizyjnych.


Teraz, kiedy rozpoczęły się wakacje z pewnością to zjawisko przybierze jeszcze na sile. Ludzie mają wówczas znacznie więcej czasu, do głów przychodzą im przeróżne, nie koniecznie mądre pomysły. Do tego dochodzi często alkohol, brawura i wszechobecny pośpiech. O nieszczęście wówczas nie trudno. Pomimo wprowadzenia odcinkowej kontroli prędkości i zaostrzenia przepisów dotyczących przekraczania dozwolonej prędkości, policyjne statystyki nadal nie wyglądają obiecująco. Liczby mówią same za siebie. Okazuje się, że miniony sezon wakacyjny był znacznie gorszy, niż miało to miejsce w roku wcześniejszym - 2015. Od 24 czerwca do 31 sierpnia miały miejsce 6993 wypadki, w wyniku których 601 osób straciło życie a 8746 odniosło obrażenia. Dla porównania powiem Wam, że w 2015 roku wakacje zaczęły się dwa dni później i doszło do 6784 wypadków. Śmierć poniosły 574 osoby a 8530 zostało ranne.Nie wygląda to dobrze. Jest to zaledwie część tego, co napotykamy na swojej drodze. Nie ma tu ni słowa o innych okolicznościach, jakich możemy doświadczyć. Nigdy nie wiadomo, co dla każdego z nas zgotował los, dlatego też bądźcie ostrożni. Liczę na Wasz zdrowy rozsądek i apeluję o rozwagę, byście nie stali się częścią policyjnej statystyki. Brzmi brutalnie, jednak nie da się o tym mówić łagodniej. Życie mamy przecież jedno, więc należy je szanować. Tymczasem jednak wszystkim życzę, by nie dane było Wam tego doświadczać na własnej skórze.

Niektórzy z Was z pewnością zadadzą pytanie - Co jeśli los zechce inaczej i przyjdzie być uczestnikiem wypadku? Bo przecież  stare ludowe przysłowie wszyscy znamy - "Wypadki chodzą po ludziach". Co wówczas robić? Jak się zachować? Po tym, jak opadną emocje, wielu ludzi poszkodowanych w wypadkach, nie wie co ma robić dalej. Towarzyszy im ból, pozostają zdani na pomoc innych, pozbawieni środków do życia i zmuszeni do długotrwałej rehabilitacji. Często nie wiedzą, że na rynku istnieją firmy, które mogą pomóc im pozyskać odszkodowanie. Jedną z nich jest właśnie Kompensja sp. z o.o., zlokalizowana w Gdańsku, przy ulicy Podwale Przedmiejskie 32/25, która jest najaktywniej działającą firmą ma rynku odszkodowań. Specjalizuje się ona w pozyskiwaniu odszkodowań dla osób poszkodowanych i ich rodzin z zakresu wypadków komunikacyjnych, śmiertelnych, przy pracy i w rolnictwie.


Wykwalifikowany personel, składający się z najlepszych radców prawnych, rzeczoznawców i lekarzy z wieloletnim doświadczeniem dokłada wszelkich starań, by swoim klientom pomóc odzyskać spokój, przywrócić codzienną radość życia, jednocześnie zapewniając zwrot kosztów leczenia bez narażania ich na dodatkowe obciążenie finansowe. Za cel postawili sobie pomoc osobom poszkodowanym w uzyskaniu maksymalnych kwot odszkodowań za straty osobowe i majątkowe. Do każdej ze spraw podchodzą w sposób indywidualny i rzetelny. Nie skupiają się jednak wyłącznie na samym pozyskaniu odszkodowania, lecz dostrzegają tu także człowieka, którego dobro ma kluczowe znaczenie. Działania firmy zatem obejmują  doradztwo na każdym z etapów leczenia. Dotyczy ono dokumentacji badań, weryfikacji orzeczeń lekarskich oraz szczegółowej analizy.

Kompensja czuwa nad przebiegiem działań Towarzystw Ubezpieczeniowych, prowadząc negocjacje zmierzające do wywalczenia jak najwyższych odszkodowań i starając się eliminować działania dążące do obniżenia lub opóźnienia wypłaty odszkodowania. Prowadzi sprawy zarówno na etapie ugodowym jak i na etapie sądowym.  Klient, decydując się na usługi firmy Kompensja nie musi obawiać się żadnych ukrytych kosztów, zaliczek, opłat wstępnych ani tych związanych z refundacją kosztów leczenia, pogrzebu i nieskapitalizowanych rent. Wszelkie honoraria pobierane są już po zakończeniu sprawy. Jeśli zatem kiedykolwiek Wy lub ktoś z Waszych bliskich znajdzie się w tak jakże trudnej sytuacji jedyne, co musi zrobić to skontaktować się z firmą Kompensja, która przeprowadzi Was przez wszelkie niezbędne formalności na drodze do pozyskania odszkodowania. Infolinia dostępna jest od poniedziałku do soboty (8.00-20.00) pod numerem: 797- 670-906. Więcej szczegółowych informacji na stronie: www.kompensja.pl

* Artykuł sponsorowany

Komentarze

 1. O tak, wypadki chodzą po ludziach. W zeszłym roku w Niemczech sięgnęło mojego syna. Nie masz pojęcia po jakie działo zmuszona był sięgnąć, aby odzyskać odszkodowanie.
  Ostatecznie PZU wypłaciło mi wszystko.
  Pozdrawiam
  zolza73.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. niestety kilka lat temu wpadłam w poślizg , nawet przy niewielkiej prędkości straty materialne były bardzo duze a ja nadal mam ten wypadek w głowie

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogę powiedzieć że nie znasz dnia ani godziny, sama również miałam wypadek i do dzisiaj śmiga mi to przed oczami.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje