Recepta na zaniżone odszkodowanie?

Drogie moje, nie wiem jak u Was ale u mnie na dobre zadomowiła się zima. Dziś nie tylko sypnęło śniegiem ale i temperatura w ciągu dnia spadła grubo poniżej zera. W nocy można ponoć spodziewać się, że słupki rtęci wskażą nawet -20 stopni Celsjusza. Taka pogoda niewątpliwie jest prawdziwym wyzwaniem dla kierowców i sprawdzianem dla ich umiejętności, ponieważ bywa bardzo zdradliwa. Nawet kiedy nie sypie śnieg i nie ściska siarczysty mróz rano może czekać nas nieprzyjemna niespodzianka. Wystarczy trochę deszczu, by stworzyć idealne warunki do powstania na jezdni śliskiej, lodowej pokrywy. Przed nadejściem zimy powinniśmy zatem zadbać o odpowiednie przygotowanie pojazdu. Pocieszający jest fakt, że świadomość Polaków w tej dziedzinie jest duża.


Od momentu, kiedy stałam się kierowcą interesuję się tematami motoryzacyjnymi i wszystkim tym, co użytkowania pojazdu dotyczy. Przy okazji dzisiejszego postu chcę Wam przypomnieć o kilku ważnych zasadach poruszania się po jezdni które szczególnie powinniśmy wcielić w życie o tej porze roku. Z pewnością nie raz słyszeliście powiedzenie, że zima zaskoczyła drogowców. Może sami również je wypowiadacie, jednak prawda jest taka, że bezpieczeństwo na drodze nie do końca zależy wyłącznie od nich. Duża odpowiedzialność leży także ( żeby nie powiedzieć głównie) po stronie kierowców i ich stylu jazdy. O tej porze roku warto stosować metodę ekojazdy, sprzyjającą bezpieczeństwu podczas jazdy po śliskiej nawierzchni. Priorytetem jest tu płynne poruszanie się po drodze, bez nagłego hamowania i przyspieszania, ponieważ nasza zdolność panowania nad autem nie jest taka, jak mogłoby nam się wydawać. Powinniśmy więc w pełni skoncentrować się podczas jazdy oraz wykluczyć wszystko to, co mogłoby wpłynąć na obniżenie zdolności koncentracji. 

Czasem jednak, mimo zachowania wszelkich zasad ostrożności pewnych zdarzeń nie da się uniknąć. Wystarczyło zaledwie trochę śniegu, mrozu i silniejszego wiatru by pojawiły się utrudnienia na terenie całego kraju. Jak wczoraj podało Radio RMF FM wielu kierowców skarżyło się na nieodśnieżone i śliskie drogi. Nie zabrakło również informacji o licznych kolizjach i wypadkach. O tym jak postąpić w takiej sytuacji już nie raz pisałam Wam na blogu. Dziś jednak chcę powiedzieć Wam o tym co zrobić, kiedy jako poszkodowani uzyskacie od ubezpieczyciela rażąco niską wycenę szkody. 

Z pewnością nie raz słyszeliście już o podobnych sytuacjach. Wielu poszkodowanych w takich okolicznościach jednak godzi się na zaniżone odszkodowanie w obawie o długie i żmudne postępowanie. Jeśli zatem Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych dotyczy ten problem - skorzystajcie z dopłaty do odszkodowania OC i AC. 

Pomocą w tej materii służy Wam AUTOMOBILIS - profesjonalna firma specjalizująca się w dopłatach do odszkodowań OC i AC. Pracujący tam ludzie od lat zajmują się rzetelną wyceną szkód i dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych, jak również kompleksową obsługą pozostałych szkód o charakterze  majątkowym. Dbają także o zapewnienie bezpłatnego samochodu zastępczego, którego całkowity koszt wynajmu pokryty zostanie z OC sprawcy zdarzenia drogowego. 

ZAKRES DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH DZIAŁAŃ PRZEZ

logo

Weryfikacja spraw na podstawie otrzymanych dokumentów, kosztorysu

Ustalenie wysokości dopłaty do odszkodowania

Przedstawienie propozycji klientowi 

Przekazanie po akceptacji dopłaty do odszkodowania AC, OC na konto klienta


DLACZEGO WARTO ODDAĆ SWOJĄ SPRAWĘ W RĘCE 
PRACOWNIKÓW AUTOMOBILIS?

Nie jest to pośrednik, lecz wyspecjalizowany podmiot zatrudniający doświadczonych rzeczoznawców i prawników specjalizujących się w prawie odszkodowawczym

Rzeczoznawcy z najwyższą starannością weryfikują rzeczywistą wartość każdej szkody, przedstawiając klientowi konkurencyjną ofertę

Firma jest Spółką Kapitałową z odpowiednim zapleczem finansowym, dzięki czemu klienci mogą czuć się pewnie i bezpiecznie, mając gwarancję uzyskania dopłaty do odszkodowania

Gwarantują szybką dopłatę do odszkodowania w dowolnej formie, na jaką zdecyduje się klient 
( przelew, gotówka, przekaz pocztowy)

Stosują prostą i zrozumiałą umowę, odkupienia szkody od klienta

Opłacają wszystkie należności podatkowe z tytułu dopłaty do odszkodowania, tak więc klient nie ponosi żadnych kosztów.

Podejmując współpracę z AUTOMOBILIS nie grozi Wam ryzyko i odpowiedzialność związana z dochodzeniem odszkodowania na drodze postępowania sądowego. Bezpłatnie sprawdzą czy wycena, którą otrzymaliście została wykonana prawidłowo. Czasem bowiem zdarza się tak, że ubezpieczyciel zaniża wycenę szkody, która może być podyktowana użytymi częściami ( zamiennikami zamiast oryginalnych) lub niewłaściwie wyliczonym czasem tzw. "robocizny". 

Powierzając sprawę w ręce profesjonalistów, zatrudnionych w  AUTOMOBILIS możecie liczyć na rzetelną weryfikację oraz dopłatę do odszkodowania AC i OC wypłaconą od ręki. Nie grozi Wam długotrwałe postępowanie sądowe czy też żmudne negocjacje z ubezpieczycielem. Biorą to na siebie pracownicy, prowadzący Waszą sprawę. Wy otrzymujecie natomiast pieniądze, nie tracąc przy tym zniżek ubezpieczeniowych. 

Jeśli zatem spotkała Was podobna sytuacja, a Wasze odszkodowanie jest rażąco niskie nie zastanawiajcie się tylko niezwłocznie skontaktujcie się z Automobilis Sp. z o.o. ul. Turystyczna 32, 20-207 Lublin. Możecie zrobić to telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 81 440 00 04 lub 533 331 521. Możecie także skorzystać z poczty internetowej, kierując wiadomość pod adres E- mail: pomoc@automobilis.pl. Zyskujecie w ten sposób szansę na niezobowiązującą i bezpłatną informację o tym, jaka wysokość dopłaty do odszkodowania Wam przysługuje. 

Ja tymczasem życzę Wam bezpiecznej i bezszkodowej jazdy. Mam nadzieję, że panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne nie przysporzą Wam zmartwień a wręcz przeciwnie, staną się źródłem samych przyjemności. Liczę, że będą one synonimem białego szaleństwa na zaśnieżonych stokach i przysporzą Wam wiele radości. 

* Artykuł sponsorowany

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje