Oby do lata...

Słoneczko z dnia na dzień przygrzewa coraz bardziej, nic więc dziwnego, że powoli pojawia się tęsknota za ubraniami, które są zwiewne i lekkie. Choć nie koniecznie w wersji mini. Muszę się Wam jednak przyznać, że te promyczki słońca bywają złudne. Przekonałam się o tym na własnej skórze, kiedy zdjęcie wierzchnich warstw odzieży zaowocowało niczym innym jak przeziębieniem. Nie o tym jednak chcę pisać. Ostatnio bowiem, przy okazji poszukiwań czegoś w szafie natknęłam się na mój zeszłoroczny zakup - mianowicie zwiewną sukienkę marki h&m. Na samą myśl o niej, powracają nie tylko wspomnienie miłych chwil, ale również niebagatelnych upałów, których ubranko to miało już okazję doświadczyć. 
Zapewne zastanawiacie się o jakiej sukience mówię, zwłaszcza ze oferta sklepu h&m do najuboższych nie należy. Wobec tego nie trzymam Was już dłużej w niepewności - sukienka prezentuje się dokładnie tak:

Ma delikatne ramiączka które wiąże się na karku, przez co plecy są zakryte a widoczne są jedynie ramiona. No i oczywiście sięga do samej ziemi, przez co na myśl przywodzi grecką tunikę. Jednak znacznie różni się kolorystyką. 
Idealnie pasuje do delikatnych sandałków, które podobnie jak ona są niezastąpione w letnie upały...

Ja osobiście posiadam kilka par bucików idealnie pasujących jednak właśnie te darzę szczególnym sentymentem  i bardzo chętnie wkładam.
W nieskończoność można mnożyć przykłady, co jeszcze można dodać do zestawu. Bowiem ile osób tyle pomysłów. Każda z nas jest inna. Jedne wolą mnogość biżuterii, inne wręcz ascetyczny minimalizm. 
Mnie bez wątpienia jako dopełnienie całości wystarcza zwyczajna  letnia torebka oraz okulary, bez których grzechem było by w upalny dzień  wyjść z domu...

A teraz wiadomość z ostatniej chwili...
Czekam na moje zamówienie ze stronki: www.granashop.pl
Zdecydowałam się tam na  uroczy zegarek, który idealnie będzie pasował do codziennych zestawów. Specjalnie wybrałam taki, który ma stonowane barwy i nie rzuca się w oczy.  Chociaż przeglądając ofertę sklepu, śmiało mogę stwierdzić, że odwiedzę go jeszcze nie raz...
Bo jest masa pięknych drobiazgów, w przystępnych cenach.

Komentarze

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje