Bombka glamour wykonana metodą decoupage ze sklepu Strefa Pomysłów

Zaczął się jeden z najbardziej magicznych miesięcy w roku. Do wielu miejsc już wkradła się świąteczna atmosfera. W sklepach od dawna zagościły bożonarodzeniowe dekoracje a teraz ma to miejsce również w wielu domach. Przyszła pora na kupno prezentów, planowanie świątecznego menu i dekorowanie wnętrz. W wielu domach już pojawiło się pachnące drzewko, miejsce dotychczas używanych kubków zajęły te odświętne z typowymi dla tego czasu grafikami, a zamiast czarnej herbaty ich wnętrze wypełnia aromatyczny, zimowy napar. 

Więcej na: Facebook, Instagram

U mnie na choinkę trzeba jeszcze poczekać. Tradycją stało się to, że ubieram ją na krótko przed świętami. Powoli jednak w moim otoczeniu pojawiają się pierwsze świąteczne akcenty. Te niepozornie wyglądające dodatki, o minimalistycznym charakterze sprawiają że wnętrze staje się przytulniejsze i bardziej klimatyczne. Z szafki wyciągnęłam jeden z kubków, kupionych na ten szczególny czas. Coraz częściej towarzyszy mi blask aromatycznych świec lub topionego wosku wprost z kominka a na toaletce swoje miejsce znalazła przepiękna bombka, wykonana metodą decoupage.


Ci z Was, którzy regularnie tu zaglądają wiedzą, że nie jest to pierwsza taka bombka w mojej kolekcji. Jeśli ktoś z Was nie widział poprzedniej to odsyłam Was do posta, gdzie pisałam o propozycji upominku, który może idealnie sprawdzić się na mikołajki lub gwiazdkę. 

Patrz też: Propozycja upominku Mikołajkowego i Gwiazdkowego: Bombka wykonana techniką decoupage

Mikołajki już za nami. Spóźniłam się nieco z publikacją tego posta więc w tym roku nie posłuży on już Wam jako inspiracja na mikołajkowy prezent. Możecie natomiast śmiało po niego sięgnąć w przyszłym roku tuż przed 6 grudnia lub w najbliższej przyszłości, planując prezenty gwiazdkowe dla bliskich. 


Chcę byście zobaczyli kolejną przepiękną bombkę, która wzbudza powszechne zainteresowanie. Nie tylko przyciąga wzrok, ale sprawia że trudno jest się powstrzymać przed tym, by jej nie dotknąć. Jak się domyślam, przyczyna leży po stronie tego, że na pierwszy rzut oka nie wiadomo z jakiego tworzywa bombka została wykonana a poprzez jej teksturę sprawia wrażenie delikatnej i mogącej łatwo ulec zniszczeniu. Dopiero ocena organoleptyczna pozwala rozwiać wątpliwości, co do materiału wykorzystanego do jej stworzenia. Okazuje się, że nie jest to kruche szkło ale dużo bardziej odporny na uszkodzenia styropian, dzięki czemu bombka jest nietłukąca. 


Bombka ze względu na kolorystykę idealnie wpisuje się w świąteczne trendy, gdzie prócz złota pojawia się również srebro. Za podkład posłużył tu kolor srebrny, który wyłania się poprzez białych spękań. Dodatkową ozdobą są tu reliefy pokryte płatkami srebra, kryształki oraz płatki holograficzne. Całość prezentuje się przepięknie. Obecnie bombka jest jednym z nielicznych świątecznych akcentów i zdobi moją toaletkę. Z czasem myślę jednak, że zajmie ona bardziej odpowiednie miejsce, gdzie z pewnością będzie przyciągać wzrok, bo według mnie ręcznie robione ozdoby świąteczne niewątpliwie są jednymi z najpiękniejszych. Tym samym potrzebują tego by je właściwie wyeksponować.

Jestem przekonana, że się ze mną zgodzicie, kiedy powiem że bombka jest przepiękna. Nie może więc pozostać niezauważona, toteż myślę, że idealnie sprawdzi się jako dekoracja świątecznego stołu, komody lub świątecznego drzewka. Można jej przypisać również inną, wyjątkową rolę, gdzie posłuży jako upominek dla kogoś bliskiego. Wszystkim zainteresowanym powiem, że tę bombkę oraz mnóstwo innych znajdziecie w sklepie internetowym: Strefa Pomysłów, do odwiedzenia którego Was zachęcam. 

A Wy co myślicie o ręcznie wykonywanych ozdobach świątecznych? Podobnie jak ja uważacie, że przepięknie prezentują się jako dekoracje świąteczne? Co myślicie o tego typu upominkach dla bliskich? 

Wpis powstał we współpracy ze sklepem internetowym Strefa Pomysłów. 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje