Cleanse Me - co to właściwie jest?!

Drogie moje, z napisaniem tego posta nosiłam się od dawna. Chciałam w nim podzielić się z Wami pewną kuracją, którą udało mi się wygrać na Fitness - Food.pl, czekałam jednak aż dotrze do mnie. Spodziewałam się, że któregoś pięknego dnia kurier zapuka do moich drzwi dzierżąc w dłoniach pudełko z wygraną. Okazało się jednak, że na początek otrzymałam za pośrednictwem poczty voucher o wartości 189 zł - na 1 dniową kurację. Wystarczyło zaledwie zrealizować go w sklepie internetowym: Cleanse Me, co też niezwłocznie uczyniłam. Dziś z samego rana kuracja dotarła do mnie i czeka jutra bym mogła ją zastosować. Po tym krótkim wstępie, dzięki któremu wiecie skąd wzięła się ona u mnie - nadeszła pora byście poznały ją nieco bliżej. Wszytko to, co najważniejsze zebrałam dla Was w formie odpowiedzi na pytania:


Drogie moje, kuracja oczyszczająca Cleanse Me jest najszybszym sposobem na walkę z zalegającymi  w organizmie toksynami. Jednocześnie pozwala ona na powrót do formy i zachowanie zdrowia. Kuracja ta jest sama w sobie bardzo prosta i opiera się na diecie sokowej, która jest profesjonalną metodą oczyszczającą. Wszystkie dostępne w sklepie kuracje Cleanse Me zawierają 6 soków. Należy je pić w ciągu dnia. Mają one za zadanie zastąpić potrzebę spożywania posiłków, przez co pomagają odciążyć organizm i przyswoić wartości odżywcze. 

Zdjęcie: Źródło

Soki Cleanse Me powstają w 100 % z surowych ekologicznych owoców i warzyw oraz mleka migdałowego. Tajemnica kuracji tkwi w innowacyjnym procesie tworzenia i oryginalnej recepturze. Wszystkie soki są opracowywane są w taki sposób, by dostarczać organizmowi wartości odżywczych i pomóc pozbyć się zalegających toksyn. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń hydraulicznych możliwe jest wydobycie wartości odżywczych do ostatniej kropli. 
O świetnej jakości kuracji przemawia niemal wszystko: od wyboru ekologicznych warzyw i owoców, poprzez proces produkcji aż do momentu dostarczenia soków do klienta. 


Jest to innowacyjna metoda żywieniowa, mająca za zadanie skutecznie pomóc w odtruwaniu ciała i korzystnie wpłynąć na lepsze samopoczucie. To nie są jedyne zalety. Warto wspomnieć o jej dobroczynnym wpływie na skórę, włosy i paznokcie. Zyskujemy więcej energii, wygładzenie i odżywienie skóry oraz wzmocnienie włosów i paznokci. Dieta przyczynia się do poprawy formy fizycznej i psychicznej i wzrostu poziomu koncentracji. 
Największą zaletą kuracji Clease Me jest jej przewaga nad dietami tradycyjnymi. Wiąże się ona bowiem z minimalnym wysiłkiem ze strony organizmu na trawienie i przyswajanie, przez co odciąża  układ pokarmowy, daje odpoczynek oraz motywuje do zdrowych praktyk żywieniowych. 

W produkcji soków duży nacisk kładzie się na jakość już od momentu zakupu surowców aż do przekazania soków odbiorcy. 

Wybierane są tylko produkty ekologiczne o wysokiej jakości.

Soki nie są poddawane pasteryzacji - przez co do organizmu trafiają maksymalne ilości witamin.

Wybrane kuracje trafiają pod wskazany adres a zespół sklepu pomaga w doborze odpowiedniej kuracji i rozwiewa wszelkie wątpliwości. 

W sklepie znajdziecie trzy różne poziomy kuracji o różnej długości ich trwania. 

Pierwszym poziomem jest kuracja oczyszczająca Clarify Me. Może być ona stosowana przez 1,3 lub 5 dni. Kuracja ta, to pierwszy krok do oczyszczenia organizmu. Ma ona zachęcić do sięgnięcia po kolejne poziomy. Zadaniem pierwszego poziomu - Clarify Me jest poprawa samopoczucia i motywowanie do kontynuacji oczyszczania organizmu oraz zachowanie zdrowego stylu życia. Clarify Me przeznaczona jest dla osób, które na co dzień sięgają po przetworzoną żywność, oddychają zanieczyszczonym powietrzem, wypijają hektolitry kawy i nie stronią od papierosów. 
Kuracja ta pozwoli nie tylko na oczyszczenie organizmu z toksyn, ale również może przyczynić się do utraty nadmiernych kilogramów oraz ogólnej poprawy stanu zdrowia.

Clarify Me to dzienna dawka sześciu soków zawierających kremowe mleko z orzechów nerkowca z wanilią i cynamonem, przeróżnych mieszanek owocowych - ananasa i mięty, lemoniady z dodatkiem agawy i odżywczych zielonych soków. 

Drugim poziomem jest kuracja oczyszczająca Purify Me. Ma uruchomić delikatną detoksykację a tym samym usunąć toksyny nagromadzone w organizmie. Poziom ten jest wyższy od poprzedniego - Clarify Me ze względu na większą ilość soku iGreen. Purify Me to wariant diety przeznaczony dla osób średnio - zaawansowanych w oczyszczaniu, który jest znacznie mniej kaloryczny i bardziej jednostajny w smaku. Zazwyczaj wybierają go osoby aktywne i  zapracowane - dbające o zdrowe odżywianie i stosujące dietę, ale nie zawsze mogące dostać świeżą i zdrową żywność lub po prostu brakuje im czasu na jej kupowanie. 

Trzecim poziomem kuracji oczyszczającej jest Sanctify Me. Jest to najbardziej intensywna dieta, która dostarcza mnóstwo chlorofilu, przywraca równowagę zasadową i odciąża jelita. Skupia się na detoksykacji i oczyszczeniu. Decydują się na nią zazwyczaj osoby świadome, tego jakie rezultaty chcą osiągnąć. Wśród nich są więc ludzie uprawiający sport, dbający o dietę i ilość dostarczanych płynów. Kuracja Sanctify Me to idealne rozwiązanie dla osób, które oczyszczały organizm i stosowały dietę. W przeciwieństwie do poprzednich poziomów - jest ona najmniej zróżnicowana smakowo, przez co wymaga wiele determinacji.

Każda kuracja to 6 butelek soku.A Wy znacie te kuracje?

Już wkrótce mam dla Was post o wybranej przeze mnie diecie sokowej oraz o tym, jak ją stosować.

Komentarze

 1. ja jestemn załamana mam do zrzucenia 30kg po ciąży i nic a nic mi nie chce ruszyc moze faktycznie powonnam jakąś kurację zakupic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mimo, że nie mam dużej nadwagi miałam okazję odchudzać się w Natur House. Nauczyłam się tego, by jeść 5 posiłków dziennie o jednakowej porze. Kilka tygodni z nimi sprawiło, że nie tylko straciłam kilka kg ale także zaczęłam regularnie jeść - tylko wtedy gdy jestem głodna a nie tak jak dotychczas. Powiedziałam stop wszystkim fast foodom, przekąskom, gazowanym napojom. No i raz na dobre skończyłam z podjadaniem. Przez co, obce stało się dla mnie przejedzenie.

   Usuń
 2. Zaciekawiłaś mnie tą kuracją :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje