Autumn Party

Drogie moje, kilka dni upłynęło od mojej ostatniej wizyty na blogu. Dzisiaj, zainspirowana panującą  za oknem pogodą, postanowiłam skoncentrować się na jesiennych inspiracjach. Złota, polska jesień jest świetną okazją do tego, by pomyśleć o udekorowaniu swojego mieszkania. Kiedy, tylko pomyślę o tej porze roku, na myśl przychodzą mi przytulne wnętrza w których z przyjemnością chce się spędzać czas- zwłaszcza gdy za oknem plucha. Dominują w nich przede wszystkim ciepłe, miękkie tkaniny oraz kolory jesieni: czerwień, żółć, brązy czy zieleń. Dzisiaj jednak, chcę przekonać Was ku temu, że mimo płatającej nam figle jesiennej aury, nie musimy zaszywać się w domu a wręcz przeciwnie - możemy zaprosić znajomych i zorganizować party w ogrodzie. 

 

Zdjęcia: 12

Jesienne party, bo o nim mowa zdecydowanie różni się od tych które organizujemy w innych porach roku. Takich przyczyn należy dopatrywać się w panujących na zewnątrz warunkach atmosferycznych oraz temperaturach. 


Tradycyjnie imprezę można zorganizować przy suto zastawionym stole, tak jak zwykłyśmy robić to latem, jednak należy zatroszczyć się o to by każdy z uczestników otrzymał miękką, ciepłą poduszkę i pled. Dzięki nim bowiem, party może trwać nawet wówczas gdy słupek rtęci spada a towarzystwo dopiero się rozkręca. 


Źródło: 34

Dobór miejsca imprezy uzależniony jest od naszych możliwości. Jedni z nas bowiem dysponują własnym, wielkim ogrodem. Inni mieszkają w pobliżu lasu, więc zyskują jeszcze bardziej urokliwe miejsce na spotkania ze znajomymi. Jeszcze inni muszą zadowolić się jedynie werandą swojego domu. Jednak tak naprawdę wszystko zależy od tego by być z tymi, na których nam zależy.


Zdjęcie: 56

Jestem zdania, że warto zadbać o najdrobniejsze szczegóły. Ważne są każde elementy dekoracji stołu, które sprawią że stanie się on piękny i zachęcający do tego by spędzać przy nim długie godziny. Świetnie odnajdują się tu precyzyjnie skomponowane bukiety, wykonane z tego czym obdarowuje nas jesień - a więc przeróżne jesienne kwiaty, owoce a wszystko to w barwach typowych tejże pory roku. Zdjęcia: 78

Party również może zamienić się w bardziej kameralną imprezę przeznaczoną dla dwóch, bliskich sobie osób. Wówczas można zapomnieć o tradycyjnych rozwiązaniach i sięgnąć po coś bardziej niekonwencjonalnego. Idealne wydaje się być tu przygotowanie kolacji dla dwojga w jesiennej scenerii, gdzie rolę krzeseł przejmą miękkie i wielkie poduchy. 

Niezwykle oryginalnym sposobem, który dla wielu z Was odszedł do lamusa jest spędzanie czasu przy ognisku. Przyczyn można po części dopatrywać się, w tym że cenimy sobie luksus i rzadko kiedy spędzamy tak banalnie chwile ze znajomymi. Przekonałam się o tym wcale nie tak dawno, bo zalewie wczoraj. Okazało się bowiem, że dla wielu młodych ludzi ognisko jest czymś niebywałym. Zdjęcia: 910


A Wy jakie formy imprez preferujecie jesienią? Tradycyjne domówki czy wychodzicie poza schemat organizując party w ogrodzie?

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje