Nie bądź bezradny - zawalcz o siebie!

Drogie moje, na moim blogu już zrobiło się magicznie i odrobinę świątecznie. Do świąt pozostało jeszcze trochę czasu, więc ponownie wracamy do spraw codziennych, niejako jednak z nimi związanych. Wiadomo, że święta to czas szczególny, który powinniśmy spędzić w gronie bliskich. Czasem jednak zapominamy o tym, co tak naprawdę jest ważne. Na pierwszym planie są zazwyczaj męczące przygotowania a potem pośpiech. Wystarczy spojrzeć na wszystko to, co dzieje się wokół, gdy wszystkich na raz dopada przedświąteczna gorączka. Wszędzie tłoczno, ludziom brak wyobraźni, o nieszczęście nie trudno.

Let’s face it, there are a lot of things that can kill productivity: meetings, email, urgent matters given by co-workers and bosses. But the biggest killer in productivity is caused by your own bad habits and daily expectations. The four letter word that kills productivity is “busy”. Being “busy” is a mindset for getting through …:

Mimo, że co roku policja apeluje o rozwagę to smutne statystyki mówią same za siebie. W minionym 2015 r. w dniach od 24 do 27 grudnia na drogach w całej Polsce doszło do 229 wypadków, w których śmierć poniosło 24 osoby a 311 zostało rannych. Rok wcześniej wcale nie było lepiej. Doszło do 271 wypadków. Zginęło wówczas 30 osób a 390 zostało rannych.


Oczywiście pewnych sytuacji nie da się uniknąć, bo wypadki zdarzały się, zdarzają i będą zdarzać. Nikomu tego nie życzę, ale przestrzegam i proszę o rozwagę. Kiedy jednak zdarzy Wam się być ofiarą wypadku komunikacyjnego, nie ważne czy jako pasażer, kierowca a może pieszy, nie ma co załamywać rąk tylko zwrócić się do profesjonalistów - Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX.

Specjalizuje się ona w pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych, poszkodowanym w wypadkach przy pracy, ofiarom wypadków w rolnictwie, rodzinom które straciły bliskich w wypadku oraz tym którzy uzyskali rażąco niskie odszkodowanie lub nie uzyskały go wcale.


Codex®

Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. sp.k.
ul. Podwisłocze 21
35-309 Rzeszów

Sekretariat: tel/fax.: 17 852 20 00
Infolinia: 801 505 607

E-mail: biuro@codex.org.pl
www.codex.org.pl


Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX swoją działalność rozpoczęło w lutym 2008 r., specjalizując się w sprawach odszkodowawczych. W tym momencie posiada już 8 letnie doświadczenie w skutecznym dochodzeniu roszczeń powypadkowych i zadośćuczynień, co pozwoliło na wypracowanie metod wyróżniających je na tle innych. Wśród nich warto wymienić to, że nie są pobierane żadne opłaty wstępne, prowizja naliczana jest po uzyskaniu odszkodowania, nie zawierane są ugody bez zgody Klienta a wypłata odszkodowania następuje niezwłocznie. To jednak nie jedyne zalety, którymi może poszczycić się CODEX - w swoich szeregach posiada grono doświadczonych doradców, radców prawnych, rzeczoznawców, lekarzy oraz wyszkolonych negocjatorów. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala im na rzetelną ocenę rozmiaru szkody oraz wysokości możliwego odszkodowania. Podejmują się nawet spraw do nawet 20 lat wstecz. 

Kancelaria działa na tyle prężnie, że rozszerzyła działalność na cały kraj, jak również świadczy usługi bez konieczności wstawiennictwa klienta, za pomocą poczty elektronicznej lub telefonu. Pracujący tam personel dokłada wszelkich starań by uzyskać jak najwyższe odszkodowanie, szybko rozwiązując powierzone sprawy. 

Kancelaria działa na tyle skutecznie, że może poszczycić się aż 99 % pomyślnie rozwiązanych spraw. Część z nich korzystny finał miało w zaledwie 30 dni od momentu podjęcia się ich. 

Decydując się na zaangażowanie kancelarii CODEX możecie liczyć na rzetelną ocenę rozmiarów szkody rzeczowej i osobowej, profesjonalną dokumentację negatywnego wpływu wypadku na życie klienta, wystosowanie roszczeń odszkodowawczych do właściwego Towarzystwa Ubezpieczeniowego, reprezentowanie Waszych interesów w negocjacjach i korespondencji z ubezpieczycielem, wsparcie doświadczonych rzeczoznawców i lekarzy, prowadzenie spraw na etapie sądowym i polubownym oraz czuwanie nad przebiegiem postępowania. 

CODEX podejmując się sprawy dokłada wszelkich starań by uzyskać dla klienta rekompensatę za poniesiony ból oraz cierpienie fizyczne i psychiczne, odszkodowanie, zwrot kosztów leczenia, opieki osób trzecich oraz tych związanych z kupnem leków i rehabilitacją, wyrównanie z tytułu utraconego dochodu  i w przypadku niezdolności do podjęcia pracy. 

Jeśli więc kiedykolwiek znajdziecie się w podobnej sytuacji, nie zastanawiajcie się ani przez chwilę tylko zadzwońcie lub napiszcie do kancelarii CODEX, która bezpłatnie oceni Wasze szanse na uzyskanie odszkodowania a zarazem przygotują propozycję rozwiązania. Możecie także udać się na spotkanie z doradcami, którzy czekają w Rzeszowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Krakowie. 

Tymczasem jednak mam nadzieję, że nadchodzące święta upłyną Wam w spokoju, bez niepotrzebnych nerwów i pośpiechu. Zadbajcie o wszystko na tyle wcześnie, by te dni tuż przed, nie były pędem na złamanie karku. Znacie pewnie to powiedzenie - gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy... A zatem moi drodzy, apeluję o więcej rozwagi, by nie zasilać policyjnych statystyk. Liczę tu na Wasz zdrowy rozsądek . 

Komentarze

 1. Niestety o wypada nie trudno. Szczególnie gdy sie spieszymy a jest slisko . Przekonałam sie o ty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w święta nie zamierzam się nigdzie spieszyć :) Na szczęście najbliższa rodzina mieszka blisko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam nadzieję, że obędzie się bez żadnych wypadków i miło ;) Jeśli chodzi o wypadki to jest tak, że jak Ty uważasz to ktoś nie uważa ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. W zimę to ja zawsze jadę autem z "duszą na ramieniu"

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pod wrażeniem. Bardzo dobry artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawie to zostało opisane. Będę tu zaglądać.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozostawione na moim blogu komentarze :)

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy

POSTAW KAWĘ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Copyright © Magda bloguje